Замість розрахунку - пістолет біля скроні

Водій однієї з ужгородських міських служб таксі виїхав за викликом на вул. Собранецьку

 

Водій однієї з ужгородських міських служб таксі виїхав за викликом на вул. Собранецьку. Тут він забрав клієнта і вирушив за вказаною адресою. Дорогою таксист змушений був зробити кілька зупинок на прохання пасажира. А коли прибув до торговельного центру "Велика кишеня", клієнт замість грошей для розрахунку витягнув… пістолет. Пригрозивши водію "відправити його на той світ", зухвалець вийшов і, як кажуть, був такий.
Однак таксист не розгубився, чимскоріш звернувся до правоохоронців і розповів про випадок, який з ним щойно стався.Для затримання озброєного пасажира задіяли всі наряди патрульної служби ужгородської міліції та спецпідрозділу "Беркут", які в той час патрулювали вулиці міста. Правопорушника затримали у готелі "Закарпаття". Це був 42-річний житель обласного центру.
Зброю — пристрій для відстрілу гумовими набоями -- і магазин до нього вилучили. Походження зброї та чи має зухвалець дозвіл на її зберігання – встановлюють.

Сайт ГУ МВСУ в Закарпатській області

 

30 квітня 2010р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів