Україна - серце Європи. Та якщо ми самі не захочемо, воно так і не заб’ється
Країну треба рятувати вже, а не після виборів. Якщо серед кандидатів справді є лідер, то він має зробити кілька кроків: знайти діалог з центральними органами влади і напрацювати єдину стратегію оборони держави, взяти участь у програмі зосередження ресурсів.
Таку думку висловив політолог Гліб Канєвський у коментарі Gazeta.ua.
«По-друге, зібрати всіх адекватних представників політичних сил з Півдня, Заходу, Сходу і донести до них єдину стратегію оборони. Домовитись, як діяти в рамках стратегії спільно з владою, щоб дати відсіч ворогу. По-третє, донести цю стратегію оборони до населення», - вважає молодий політичний фахівець.
«У кожного з кандидатів – Порошенко і Тимошенко - є унікальний шанс стати дійсно лідером держави. Якщо зможуть організувати опір зовнішньому агресору, то матимуть колосальні можливості після виборів - переформатують державу так, як захочуть. Бо така людина матиме дуже високу підтримку населення. Це буде національний герой. Якщо ж жоден з цих кандидатів не скористається своїм шансом, то ми станемо країною невдах. Всі відчуватимемо на собі тягар поразки.
Світові експерти давно помітили тенденцію, що Сполучені Штати Америки втрачають своє значення світового лідера. Тобто вони не можуть вирішувати питання по усьому світу. А ЄС - штучне утворення. Поки він відстоював свої ліберальні цінності, у них під носом 20 років будувалась держава, націлена на гегемонію в регіоні. Росія вкладає колосальні гроші в
армію та ЗМІ, підсадила на нафтогазову голку Європу.Зараз можемо спостерігати пасивність ЄС до українського питання. Треба чесно сказати, що Москва і Кремль доклали великих зусиль, щоб мати вплив на Європейський союз і вони його мають. Поки Європа споживає їх газ, європейські політики відпочивають з російськими олігархами. Тому Європа буде вирішувати українське питання, але не так, як нам би того хотілось. Маємо самі вирішувати свої проблеми.
Не можемо говорити за всіх європейських політиків. Хтось дійсно щиро хоче допомогти Україні. Вони бачать в нас гарну молоду державу з ресурсами, великою територією. З нами приємно працювати. Ми ніколи не мали загарбницьких планів, віддали свою ядерну зброю. Завжди декларуємо, що є європейцями. Це їх влаштовує. Після Помаранчевої революції Україна - серце
Європи. Та якщо ми самі не захочемо, воно так і не заб'ється.Впевнений, що Україна не має розраховувати на братські відносини, історичні зв'язки з Росією. Маємо, як Ізраїль будувати свою політику за стратегією держави-фортеці. Маємо чітко розуміти, що з усіх сторін нас оточують вороги. І що рано чи пізно ці вороги нас переможуть. Краще бути готовим, що до нас прийдуть. Маємо очікувати удару з усіх сторін - від дружнього Заходу, ворожого Сходу і навіть із Півночі. Маємо оновити державу. Молодою державою повинна керувати молодь», - резюмував політолог.
До цієї новини немає коментарів