Українці – сучасна політична європейська нація, яка будується на засадах громадянської єдності
Представники Партії розвитку України на Закарпатті заявили: «Кожен українець має право на мирне небо і щасливе майбутнє»
Понад два десятиліття тому громадяни України обрали свій власний шлях, одноголосно проголосувавши за незалежність і суверенітет України.Українці, нарешті, отримали правов самим визначати долю своєї країни. Аби майбуття було справді щасливим, український народ делегував своє право на владу різним політикам і партіям. І щоразу політики або політичні сили, приходячи у владу, починали вводити в життя курс, що кардинально відрізнявся від їхніх передвиборних обіцянок. І найгіршим підступом стало доведення нашої країни до братовбивчої війни.
«Ми вже понад півріччя втрачаємо своїх синів, переживаємо економічну і соціальну кризу та сподіваємося, що конфлікт, нарешті, буде припинено. Тож однозначно, що ті, хто повинен формувати обличчя держави і представляти її у світі, забули про потреби людей. Україна витрачає 70 мільйонів гривень на один день війни, а ті, хто мав би керувати нашими військовими не тільки не можуть правильно забезпечити обороноздатність, але й сприяють тому, що зібрані волонтерами серед звичайних людей кошти і гуманітарна допомога зникають у невідомому напрямку», - кажуть представники Партії розвитку.
- Наш народ прагне миру і здобуватиме його будь-якою ціною, тож вимагає реального плану мирного розвитку держави та відповідальної політичної сили для його реалізації. І віритиме тільки тим, кому дійсно не байдуже наше майбутнє і наші національні інтереси, - наголошують партійці.
Тож представники Партії Розвитку України, бачить свої першочергові завдання у сфері повернення миру у наступному:
- Домогтися оголошення двостороннього припинення вогню.
- Створити справжні гуманітарні коридори для доставки продовольства, води та медикаментів до населених пунктів у зоні АТО.
- Активізувати переговори з Росією за посередництва держав ЄС, США та інших з єдиною метою: створити сталі умови для припинення кровопролиття на сході України. Решту проблемних питань необхідно винести за рамки цих переговорів.
- Затвердити Національний план відродження Донбасу та призначити Міністра з питань мирного врегулювання та відродження Донбасу для координації його впровадження. Мешканці сходу України повинні побачити свої перспективи в рамках єдиної країни.
- Провести вибори до Верховної Ради України лише після мирного врегулювання ситуації на сході країни. Органам державної влади забезпечити реалізацію конституційного права громадян на участь у виборах до Верховної Ради для біженців, вимушених переселенців та громадян України, які проживають у Криму.
- Відмовитися від радикальних рішень, що можуть підірвати мир та безпеку на континенті. Засвідчити прагнення України до миру та збереження позаблокового статусу.
- Роззброїти всі незаконні воєнізовані формування незалежно від підпорядкування.
- Забезпечити повноцінний соціальний захист військовослужбовців та правоохоронців, залучених до проведення АТО, членів сімей загиблих і поранених.
- Провести масову демобілізацію після припинення бойових дій.
Українці – сучасна політична європейська нація, яка будується на засадах громадянської єдності. Ми – союз громадян України, які належать до українців. Єдність української політичної нації має бути головним пріоритетом. Економічне зростання, соціальна стабільність та безпека життєдіяльності кожного громадянина – складові сталого розвитку нашої держави. Зубожінню населення, самоусуненню держави від виконання соціальних зобов’язань треба покласти край.
Тож у програмних цілях нашої партії у площині подального розвитку України, першочерговим вважаємо наступне:
- Розпочати реальні реформи в економічній, дозвільній та податковій сферах.
- Замінити 1,5-відсотковий «воєнний податок» податком «на розкіш»,запровадити мораторій на збільшення податкового навантаження на бізнес та наперевірки підприємств до 1 березня 2015 року. Заборонити стягнення податків наперед.
- Провести індексацію зарплат і пенсій відповідно до рівня інфляції, як цього вимагає чинне законодавство.
- Стабілізувати ситуацію на валютному ринку за рахунок відмови від плаваючого курсу гривні, що спричиняє щоденне зубожіння населення, зрив контрактів та збільшення обсягу непогашених кредитів.
- До ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС затвердити Державну програму підтримки національних виробників та передбачити в державному бюджеті кошти на її реалізацію. Провести переговори у тристоронньому форматі Україна – ЄС – Росія метою мінімізації негативних наслідків для українських товаровиробників. Ратифікувати Угоду про асоціацію з ЄС лише за умови гарантування збереження робочих місць на вітчизняних підприємствах.
- Зупинити механічне скорочення працівників бюджетної сфери, передовсім освітян, медиків, науковців.
- Затвердити Державну антикризову програму створення нових робочих місць.
- На час економічної кризи запровадити мораторій на продаж державних підприємств, що за безцінь можуть бути приватизовані близькими до влади бізнес-групами.
- Запровадити кредитні та податкові канікули для підприємств у зоні АТО.
- Забезпечити нормальне проведення опалювального сезону шляхом викорінення корупційних схем в енергетичному секторі та відновлення переговорів зкраїнами – постачальниками енергоносіїв.
- Забезпечити соціальний захист молодих родин шляхом виплатидопомоги при народженні дитини в повному обсязі.
- Запровадити систему безвідсоткового кредитування українських сімей, ОСББ та комунальних підприємств для впровадження енергозберігаючих технологій у житлово-комунальному господарстві.
Наше головне гасло: «Мир – Єдність – Розвиток». Бо ми переконанні, що життя людини, мир, єдність та розвиток – це найвищі цінності.
Прес-служба Партії розвитку України в Закарпатській області
До цієї новини немає коментарів