На скільки небезпечною може виявитися дешева іграшка?

Не раз зустрічалися липкі м'ячі, смердючі кубики, м'які іграшки, у які зашивали ганчірки, і машинки, від яких відпадають колеса.

 

Тож, перед тим, як купувати іграшку для дитини, не соромтеся її відкрити, понюхати, відчути на дотик, послухати, які звуки вона видає. Не соромтеся просити у продавця розпакувати іграшку. Адже ви платите гроші і маєте право побачити товар. Зараз багато батьків оббивають пороги іграшкових магазинів у пошуку дешевих іграшок напередодні свят. Але краще мати іграшок менше, проте всі якісні.

Навіть не уявляєте, на скільки небезпечною може виявитися дешева іграшка. На практиці не раз зустрічалися липкі м'ячі, смердючі кубики, м'які іграшки, у які зашивали ганчірки, і машинки, від яких відпадають колеса.

Тому продавці дають поради батькам, як обрати якісну іграшку для дитини

1. Вимагайте у продавця сертифікат якості. Це підтвердження того, що іграшка пройшла лабораторні дослідження.

2. Читайте інструкцію на упаковці. Дітям до трьох років не купуйте Lego, дрібні іграшки або такі, що мають гострі кути.

3. Простежте, аби упаковка була цілою. Це гарантія того, що іграшка не забруднилася.

4. Розпакуйте іграшку, аби пересвідчитися, що усі деталі на місці і фарба не облущилася. Принюхайтеся, чи не має іграшка неприємних запахів. Вони можуть викликати у дитини алергію.

5. Не бійтеся купувати іграшки українського виробництва. Вони якісні і дешевші, за китайські. Якщо іграшка вас не влаштує, легше буде звернутися до виробника із зауваженнями і обміняти товар.

 

06 грудня 2015р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів