Мер Ужгорода повідомив, що сьогодні негода наробила у місті

Про наслідки негоди, яка сьогодні вирувала у місті, на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Богдан Андріїв.
Зокрема, впали дерева на вулицях Плеханова, Йокаї, Фучика біля будинку №42, перехресті вулиць Руської - Лесі Українки. На вулицях Руській та Тіхого дерева пошкодили машини.
На Собранецькій через коротке замикання виникла аварійна ситуація на трансформаторній підстанції. Через це без електроенергії вулиця Локоти та прилеглі. Також наразі без енергопостачання мікрорайон Підлипники, вулиці Жемайте, Гвардійська, Щедріна (і сусідні).
Для ліквідації наслідків буревію задіяно працівників комунальних служб та підрядних організацій, ДСНС, МРЕМ.
До теми
- Сьогодні в Ужгороді попрощалися із захисником України – сержантом Сергієм Михайленком
- Кращі з кращих: в Ужгороді вітали випускників 2026 року
- Завтра Ужгород прощатиметься зі ще одним полеглим Героєм
- В Ужгороді провели в останню земну дорогу 39-річного захисника, солдата Валерія Мадяра
- Завтра, 25 червня, в Ужгороді попрощаються із захисником Валерієм Мадяром
- В Ужгороді та Виноградові рятувальники ліквідували наслідки негоди
- В Ужгороді попрощалися із полеглим прикордонником – майстер-сержантом Ігорем Томіленком
- Рятувальники ліквідували наслідки негоди на Ужгородщині
- Богдан Андріїв: "Пишаємося кожним: 92 випускників ужгородського ліцею вирушили у доросле життя"
- Завтра Ужгород прощатиметься із полеглим прикордонником
- В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим Героєм
- "Ярмарок родинних справ" для сімей військових і ветеранів, які розпочали власну справу, вперше провели в Ужгороді
- В Ужгороді відбулося засідання Голів делегацій Міжнародної комісії із захисту річки Дунай
- В Ужгороді сьогодні запрошують на безкоштовну екскурсію містом
- «Історія у гербах»: в Ужгородському замку провели екскурсію до Всесвітнього дня геральдики
- Захищаючи Україну, загинув хірург Закарпатської обласної клінічної лікарні
- В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм
- Сьогодні в Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником
- Для педагогів Ужгорода стартував тренінг «Сучасний учитель 2026»
- Ужгород сьогодні попрощався із захисником – 33-річним солдатом Іваном Бабукою

SOS !!! Допоможіть!!! Шановний п.міський голова Андріїв Б.! Звертаються до Вас мешканці буд.13-А по вул.Ф.Тіхого у м.Ужгороді з проханням негайно прийняти міри по захисту наших конституційних прав на здоров"я, життя та збереження нашого майна,так як ще одного буревія наша 50 річна алея з аварійних трухлявих кленових дерев "поважного віку" не витримає. Богу дякувати, що під час лиха 26.07. та 28.07. 2016 р..коли падали великі гілки та стовбури діаметром 40 см та довжиною 10-15 м не загинули люди.Але сильно пошкодилось майно мешканців будинку. Після другого буревія ці трухляві величезні гілки угрозливо понахилялись в різні боки, скриплять та потріскують.Невже обов"язково потрібно дочекатися ,щоб побило вікна ,позносило балкони, або, Боже боронь хтось загинув? Доводимо до Вашого відома,що згідно п.8 Постанови КМ України № 1045 від 01.08.2006 р."Про затвердження Порядку видалення дерев кущів у населених пунктах" відповідно до ст. 28 З-ну України "Про благоустрій населених пунктів" у процесі ліквідації наслідків стихійного лиха, а також, у разі,коли стан зелених насаджень загрожує життю, здоров"ю громадян та їх майну,видалення зелених насаджень здійснюється НЕГАЙНО,навіть лише з після подальшим оформленням Акта.