В Мукачеві вдало поєднали кіноперегляд, пікнік і концерт
Показ проходив на горі Ловачка, з панорамою на нічне Мукачево. До безкоштовного перегляду могли долучитися всі охочі, за умови допомоги в організації заходу.
Крім кіноперегляду, на присутніх чекав сюрприз у вигляді виступу колективу Way In Rye music band.
"Окрім знайомства глядачів з шедевром українського кінематографу, ставили на меті продемонструвати як згуртувавшись навколо ідеї спільними силами організувати чудовий захід. Обов’язковою умовою була участь в організації заходу. Хтось допомагав в транспортуванні апаратури, облаштуванням галявину, прибиранням сміття… тощо.
"Наш захід є подарунком від всіх для всіх! Тобто організатором виступає кожен хто долучається, та допомагає втілити задум в життя. В разі сприятливої погоди, продовжуватимемо подібні заходи, анонси на котрі зможете знайти на моїй сторінці facebook. Долучайтесь, будемо раді бачити на наступних заходах" – прокоментував ініціатор події, Денис Соболь.
До теми
- Закарпатський народний хор у межах відзначення Дня Соборності України виступив у Стрию
- «Вальсовий тур до Відня» – в обласній філармонії в Ужгороді відбудеться концерт симфонічного оркестру
- В Ужгороді під час благодійного концерту зібрали понад 74 тис. гривень для потреб військових
- Хор "Кантус" дав в Ужгороді два святкові концерти для дітей та батьків
- Закарпатський народний хор продовжує низку своїх різдвяно-новорічних концертів
- В Ужгороді відбувся мистецький концерт «Різдвяні зустрічі»
- Закарпатський народний хор представить своїм шанувальникам «Великий різдвяний концерт»
- Академічний симфонічний оркестр запрошує на свій передсвятковий концерт в Ужгороді
- Закарпатський народний хор відтворив давні закарпатські колядки: почути їх можна вже 22 грудня
- В Ужгороді відбудеться різдвяний концерт хору «Кантус»
- 28 листопада Академічний естрадо-духовий оркестр обласної філармонії запрошує на ювілейний концерт
- 20 років на сцені: Академічний симфонічний оркестр обласної філармонії дав великий концерт
- Закарпатський народний хор увосьме представить арт-проєкт «Зіркове майбутнє Срібної Землі»
- На Закарпатті відбудеться “Мандрівний фестиваль” документального кіно Docudays UA: де й коли дивитися
- Великий органний концерт - уже цієї неділі в Ужгороді
- Камерний хор «Кантус» відкрив новий концертний сезон програмою «Надія»
- Карпатський кінофестиваль оприлюднив список анімаційних історій-учасниць
- Кіно, що вражає: в Ужгороді у жовтні відбудеться VI Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль
- В Ужгороді завтра стартує новий концертний сезон камерного хору «Кантус»
- Крок назустріч мрії: концерт, що об’єднав серця

До цієї новини немає коментарів