Стало відомо, хто з ужгородців завтра отримає Орден Марії Терезії

Стало відомо, хто з ужгородців завтра отримає Орден Марії Терезії
Як і обіцяли організатори, сьогодні «розсекретили» ім’я ужгородця, який цього року отримає престижну нагороду, вручення якої започатковано торік – за значний особистий внесок у розвиток економіки та бізнесу, освіти та культури, розвитку громадянського суспільства та іміджу Ужгорода і/чи Закарпатської області.

 

Отож, лауреатом-2016 став всесвітньовідомий кондитер, автор солодкої візитівки Ужгорода Валентин Штефаньо.

Організатори відзначають, що Штефаньо не тільки автор брендових солодощів, з якими асоціюється обласний центр Закарпаття, а й митець, скульптор шоколадних шедеврів, котрими гордиться не лише наше місто, а й країна. Крім того, узяв на себе ще й важливу соціальну ношу – навчає як без шкоди для здоров’я не відмовлятися від ласощів дітей із цукровим діабетом та їхніх батьків.

Завтра, 2 вересня, у скверику Марії-Терезії поруч із одним із найпрекрасніших храмів Ужгорода – Хрестовоздвиженським собором пройде урочиста церемонія вручення нагороди. На неї прибудуть почесні гості – нащадки династії Габсбургів – принц Шандор та Герта Габсбурги.

Очікується музичне вітання, спеціально написане до події відомим ужгородським музикантом Дмитро Фесенком (James Stranger), а «винуватець» Валентин Штефаньо обіцяв прийти зі своїм смачним сюрпризом – тортом.

Нагадаємо, вручення щороку одному з найдостойніших ужгородців Ордену –  логічне продовження створення ужгородською родиною Панових першого в Україні приватного Скверу Марії Терезії. Відкриття скверу відбулося за участі міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, який спеціально приїхав для цього до обласного центру Закарпаття. А Орден із самого заснування отримав патронат родини Габсбургів, що є свідченням його міжнародного визнання та ваги у впливових європейських колах. Першу нагороду, торік, всесвітньо відомому хореографу, керівнику студії сучасного танцю «Бліц» Олені Камінській вручав особисто міністр освіти і науки України Сергій Квіт.

Приємно завершити перший уже напівосінній робочий тиждень – на цьогорічну церемонію вручення Ордену Валентину Штефаньо всіх запрошують завтра, 2 вересня, о 17 годині у сквер Марії Терезії (вул. Капітульна).

 

01 вересня 2016р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів