Талановитим мукачівським дітям міська рада призначила стипендії

Сьогодні на засіданні Мукачівської міської ради депутати прийняли рішення "Про встановлення щомісячних стипендій міської ради для обдарованих і талановитих дітей, які навчаються у школах естетичного виховання м. Мукачева".
Змінами передбачено, що стипендії призначаються учням шкіл естетичного виховання та клубних закладів м. Мукачева, які здобули призові місця в культурно-мистецьких конкурсах, фестивалях усіх рівнів (обласних, міжрегіональних, всеукраїнських, міжнародних). З вересня стипендії по 500 гривень на мысяць отримуватимуть 15 учнів.
Загалом в чотирьох мистецьких школах міста навчається 1119 учнів. Цьогоріч на стипендії талановитій молоді передбачено 55 тисяч гривень.
До теми
- На Закарпатті 18 дітей з діабетом отримали сучасні інсулінові помпи
- Іменну стипендію полеглого Героя-ужгородця Данила Богуславського вручили вже втретє
- «Solidaroad Ukraine 2025»: міжнародний проєкт подарував дітям полеглих закарпатських захисників відпочинок в Італії
- Пів сотні дітей закарпатських військових і ВПО овернулися із відпочинку в Австрії
- Понад дві сотні дітей військових, ветеранів війни із різних куточків України вирушили на відпочинок в Угорщину
- 30 школярів Закарпаття стали переможцями й призерами обласних конкурсів «Захисники України: історія та сьогодення» і «Малюнок, вірш, лист до мами»
- 217 баночок «Леквару Перемоги» зварили в Мукачеві і зібрали близько 100 000 грн для ЗСУ
- Виявлено порушення прав дітей у дитячому оздоровчому таборі «Клінічний санаторій Карпати» Укрпрофоздоровниці
- Незабутній відпочинок в Австрії організували для 52 дітей військових та ВПО із Закарпаття
- Відновлення після удару: керівники ОВА та Мукачева зустрілися з інвесторами та дирекцією атакованого заводу “Flex”
- Після ракетного обстрілу Мукачева на стаціонарному лікуванні зараз 7 осіб, ще 19 лікуються амбулаторно
- Унаслідок російського обстрілу у Мукачеві, крім заводу Flex, різні ушкодження зафіксовано ще на 6 підприємствах та 9 приватних будинках
- Окремі показники якості повітря в Мукачеві перевищують гранично допустимі норми
- Підприємство в Мукачеві, яке знищили російські терористи, було одним з найбільших роботодавців Закарпаття
- Кількість постраждалих у Мукачеві збільшилася - останні новини щодо нинішньої атаки росії
- 19 постраждалих унаслідок ракетного удару по Мукачеву - наймолодшій 22 роки, найстаршому – 63: уточнені дані від ОВА
- У Мукачеві є постраждалі внаслідок ворожої атаки
- Росіяни вдарили по підприємству у Мукачеві
- «Крок у майбутнє»: в Ужгороді відбулася майстерня форум-театру для підлітків
- Ювенальні поліцейські навчили юних ужгородців безпечній поведінці на вулиці
До цієї новини немає коментарів