Поліція взалася за підпільне казино на Грушевського в Ужгороді

Працівники ужгородської поліції розпочали перевірки за повідомленням про замасковане казино.
Сьогодні в Інтернет-мережі працівниками поліції було виявлено публікацію, в якій йшлося про те, що по вулиці Грушевського на першому поверсі багатоповерхівки незаконно діє казино, яке замасковане під «Лото». У публікації було зазначено, що мешканці будинку неодноразово бачили, як звідти через задній вхід виносять комп’ютери та кудись відвозять.
В Ужгородському відділі поліції зареєстрували подію та вже розпочали перевірку. За вказаною адресою було направлено слідчо-оперативну групу та працівників управління захисту економіки. Триває перевірка.
До теми
- Завтра, 25 червня, в Ужгороді попрощаються із захисником Валерієм Мадяром
- Розікрали 2,2 млн грн під час ремонту школи: поліцейські Ужгородщини повідомили про підозру підряднику
- Трансфер, готель і переправа через Тису: поліція затримала організаторів незаконного виїзду за кордон
- В Ужгороді попрощалися із полеглим прикордонником – майстер-сержантом Ігорем Томіленком
- На Закарпатті відзначили бійців спецпідрозділу «КОРД» з нагоди 10-річчя підрозділу
- Нові можливості для розкриття злочинів: мукачівські криміналісти отримали мобільну лабораторію
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, прикордонники та прокуратура перекрили черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- Богдан Андріїв: "Пишаємося кожним: 92 випускників ужгородського ліцею вирушили у доросле життя"
- На Берегівщині тривають пошуки 10-річного хлопчика, якого віднесло течією Тиси: поліція просить допомогти з інформацією
- Завтра Ужгород прощатиметься із полеглим прикордонником
- У травні закарпатські патрульні розшукали 7 водіїв, які залишили місце ДТП
- СБУ та Нацполіція викрили на Закарпатті очільника сільради на оборудках із землею
- Жорстоке подвійне вбивство на Мукачівщині: закарпатець забив молотком двох односельців та травмував власного батька
- У Берегівському районі 15-річний за кермом збив 10-річну дівчинку
- В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим Героєм
- Перевищення норми у 6 разів: в Ужгороді нетверезий керманич влаштував подвійну ДТП
- "Ярмарок родинних справ" для сімей військових і ветеранів, які розпочали власну справу, вперше провели в Ужгороді
- В Ужгороді відбулося засідання Голів делегацій Міжнародної комісії із захисту річки Дунай
- У Хусті поліція затримала зловмисника, який погрожував підірвати гранату в будинку, де перебувала його родина
- На Хустщині поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП за участі мотоцикліста

А ще б звернула увагу поліція на "Лото", яке знаходиться на 8 березня. Біля якого працівники поліції постійно п'ють каву і ніяк помітити його не можуть)))
Звернули увагу на одне!?
По Ужгороду 15 таких "наркопритонів"
і усі вони під прикриттям.
Поліція безсильна проти всевишніх управляющих.