В УжНУ ще одна Міс - Міжнародних відносин
«Міс Факультету міжнародних відносин 2016» стала Владислава Стецишин
«Міс Факультету міжнародних відносин 2016» стала Владислава Стецишин
Аби ужгородці та гості міста могли спокійно відпочивати на фестивалі молодого вина «Божоле-2016», на місці працюють працівники поліції спільно з приватними охоронними фірмами «Легіон» і «Сенк-захист».
В галереї «Ужгород» відкрилась ювілейна ретроспективна виставка Сергія Біби.
Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева приєдналося до Всеукраїнського флешмобу «Пристебни життя – це твоя безпека!», яка проходить в рамках Тижня безпеки дорожнього руху.
На вулиці Закарпатській в Ужгороді продовжують капітальний ремонт. Сьогодні, 18 листопада, працівники підприємства КБК розпочали асфальтування.
На Закарпатті триває безстрокова акція блокування пунктів пропуску. Після автопробігу районами області «пересічники» облаштувались під стінами Закарпатської обласної державної адміністрації.
Фестиваль «Закарпатське Божоле-2016» в Ужгороді сьогодні вирує у підвалах «Совиного гнізда».
В центрі Ужгорода відбулось урочисте відкриття свята молодого вина "Закарпатське божоле".
Питання про програму будівництва дитячих і спортивних майданчиків в Ужгороді, календар спортивних змагань, Центр «Спорт для всіх» і навчання плаванню ужгородських школярів розглянули сьогодні на черговому засіданні спортивно-координаційної ради в Ужгородській міськраді.
Сьогодні, 17 листопада, у конференц - залі готельного комплексу «Золота Гора», що поблизу Ужгорода, відбулися урочистості до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.
В рамках Тижня безпеки дорожнього руху відбулась акція з попередження дорожньо-транспортних пригод та травматизму.
В мистецькому центрі "Галерея ІЛЬКО" відбулось відкриття виставки Івана Ілька під назвою “ПРОЦЕС. 60-ті.”
15 листопада в Закарпатській обласній універсальній бібліотеці імені Ф. Потушняка ужгородці вкотре мали можливість поспілкуватися із представниками патрульної поліції й пізнати особливості їх роботи, перевірити, чим відрізняється поліція від міліції, коли громадяни можуть звертатися до полісменів та отримати консультацію з приводу особистих питань.
В рамках дослідження «Майбутнє працевлаштування» було опитано керівників, зайнятих у більш ніж 350 роботодавців дев'яти галузей у 15 найбільших за розміром економіки країнах світу.
Учора прикордонники відділу «Паладь Комарівці» Чопського загону виявили партію прихованих сигарет, що у незаконний спосіб переміщувались до Словаччини.
Зимовий відпочинок в горах цінують люди, що пристрасно люблять кататися на лижах і сноуборді. Однак гори можуть запропонувати набагато більше зимових розваг. Так що ж робити взимку в Карпатах? Чарівною красою зимових Карпат може насолоджуватися кожен. Ось кілька ідей, чим можна зайнятися, якщо ви – не фанат лиж.
Учасники безстрокової акції власників авто на іноземній реєстрації грунтовно підготувалися до холодної пори року.
Зірковою гостею проекту "Все Закарпаття читає дітям" стала телеведуча Мар’яна Лошак
На час ремонту рух автотранспорту, щоб мінімізувати незручності для водіїв, перекривали частково лише за необхідності.
Добровольці з села Дерцен вкотре підтверджують, що створити у своїй громаді команду добровольців-вогнеборців цілком реально. Варто лише мати бажання захисти свою родину і населений пункт від лиха.