Виведений ужгородцем сорт ківі з легкістю витримав тріскучі морози

Спеціально виведений ужгородським селекціонером сорт готовий зимувати навіть в таких суворих умовах. За словами Генріха Стратона, із насадженнями все добре, вони готові витримувати сильний холод.
— За всі роки вирощування ківі жодного разу не змерзли. Хоча знаю випадки, що плантації столових сортів винограду біля Мукачева страждали від холодів, а от з ківі нічого, - каже селекціонер.
Традиційно восени ківі Стратона щедро плодоносять, а їх смак навіть перевершує імпортні фрукти. З невеликої ділянки площею 5 сотин збирають більше тони урожаю. До речі, у 2017-ому буде ювілей - Генріх Стратон вже 20-ий рік поспіль збиратиме соковиті плоди в Ужгороді.
Mukachevo.net, фото - Генріх Стратон
До теми
- В Ужгороді офіційно відкрили оновлений спортивний зал у Центрі олімпійської підготовки (СК «ЮНІСТЬ»)
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові всіх груп
- В Ужгороді запрацював Офіс податкових консультантів
- Більш ніж кожна друга гривня в закупівлях витрачається з порушеннями – результати перевірок закарпатських аудиторів
- 5 вересня в Ужгородському скансені представлять експозицію «ХІІІ Карпатське бієнале»
- Збував наркотики в Ужгороді: поліцейські затримали за підозрою у злочині мешканця Мелітополя
- На Закарпатті викрито ще одну схему переправлення військовозобов’язаних за кордон: затримання провели в Ужгороді
- В Ужгороді відкрили виставку «Команда «літаючих вчителів» – легенда закарпатського футболу»
- Поліцейські Ужгорода оперативно розкрили крадіжку велосипеда: за підозрою у злочині затримано 36-річного рецидивіста
- На Закарпатті припинено діяльність шахрайського кол-центру, що ошукував іноземців. Спецоперацію проводили правоохоронці України та Чехії
- Піротехніки знищили в Ужгороді боєприпас часів Другої світової війни
- В Ужгороді поліція притягнула до відповідальності нетверезу матір 5-річної дівчинки, яка наодинці блукала містом
- В Ужгороді відбувся день спільнодії: «Формула стійкості та відновлення»
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту свій доробок експонує мистецьке подружжя Андрія і Олесі Кочутів
- Обласний краєзнавчий музей ім. Т. Легоцького посилює фізичну та інформаційну доступність
- Австрійські благодійники передали техніку і зацікавились досвідом Закарпаття у релокації бізнесу
- Оренда під контролем: податкова і міська влада Ужгорода акцентують на прозорості доходів від житла
- В Ужгороді відбудеться четвертий кінофестиваль «Кіно сусідів»: що можна побачити у програмі
- Поліцейські оперативно розшукали та затримали двох зловмисників, які побили та пограбували чоловіка на одній з вулиць Ужгорода
- В Ужгороді відбудеться освітній фестиваль для молоді
До цієї новини немає коментарів