Закарпаття. Вибори. Друге порушення
На ДВК у Ясіня дідусь ледь не вийшов з дільниці разом з бюлетенем.
На ДВК у Ясіня дідусь ледь не вийшов з дільниці разом з бюлетенем.
Явка виборців в Ужгороді станом на 10:30 склала 10,96% за даними Ужгородського міськвиконкому.
У Закарпатській області о 8.00 відкрилися всі виборчі дільниці: позачергові вибори Президента України стартували.
Завтра під час голосування на закарпатських виборчих дільницях затримуватимуть закарпатських угорців призовного віку, які ухиляються від служби у армії.
У п’ятницю, 23 травня, група громадських активістів Хустщини, підприємців, представників Правого сектору та Конгресу українських націоналістів, разом з депутатами Хустської районної ради Володимиром Волощуком, В’ячеславом Гуком та Петром Пригарою навідались до Хустського району електромереж за поясненнями щодо завищених тарифів на підключення споживачів та передоплати за електроенергію.
Міністерство внутрішніх справ України збирає та аналізує всю інформацію по державі стосовно виборів Президента.
Відповідне розпорядження № 891 за підписом виконуючого обов'язки Президента України та Голови Верховної Ради Олександра Турчинова від 23 травня опубліковано на офіційному сайті.
В Ужгороді представники Закарпатського обласного відділення «Комітету виборців України» провели навчальні семінари для працівників обласного управління міліції.
Ще не почалося літо, а українці уже двічі здивували весь світ. Спочатку – саможертовним повстанням проти корумпованої олігархічної системи, а через два місяці – її фанатичною підтримкою. Ті, які вчора клялися в тому, що краще смерть, ніж зрада ідеалів Майдану, нині зовсім не збираються підтримати висуванців Майдану – Ольгу Богомолець і Дмитра Яроша.
Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України підготовлено пропозиції щодо змін до Основного Закону (Конституції) України.
Землевпорядники в Закарпатській області виділили 31 земельну ділянку під будівництво для переселенців з Криму, повідомляє прес-служба Державного агентства земельних ресурсів у Закарпатській області.
У четвер, 22 травня, голова Закарпатської обласної адміністрації Валерій Лунченко зустрівся з делегацією експертів Європейської служби зовнішньої діяльності з питань започаткування цивільної місії ЄС в рамках Спільної політики безпеки та оборони в Україні.
Пристая з УДАРу: Слід дати Порошенку перемогу вже в 1 турі.
Калетник шукає як залишитися при владі, і при грошах.
«Пане Махніцький, Ваш колишній партійний вождь Олег Тягнибок у прямому ефірі заявив, що Генпрокуратура "відкрила кримінальну справу", де я нібито є фігурантом», - написав у своєму блозі, розміщеному на «Українській правді», Анатолій Гриценко.
В мережі з'явилося відео про те, як бійці батальйону "Донбас" тиждень тому взяли під контроль відділ міліції у Великих Новосілках.
20 травня в Тячеві відбулись вибори начальника управління освіти, молоді та спорту Тячівської районної державної адміністрації.
На думку росіян, щоб називатися «братніми» народи, насамперед, повинні мати дружні відносини і спільну історію.
На виборах боротьба за президентські повноваження не закінчиться. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав політолог Андрій Золотарьов.