Закарпатський нардеп: «нинішня коаліція – це реінкарнація ширки ПР і БЮТ»
Якщо і можна мати справу з «регіоналами», то лише з тими, хто перейшов на бік народу до 20 лютого і голосував за постанову ВР про припинення вогню. Усіх інших, хто в паніці почав виходити з фракції ПР, коли «Титанік» пішов на дно можна вважати зрадниками і пристосуванцями.

