4 закарпатці стали випускниками Вищої політичної школи
23 січня відбувся перший випуск Вищої політичної школи (ВПШ) – проекту ГО "Центру політичних студій і аналітики", який тривав протягом 2010 – 2011 років та дозволив підготувати 30 професійних менеджерів громадської діяльності і більше сотні активістів третього сектору.

