Ліга чемпіонів Закарпаття: в області триває відомий футбольний турнір!
Паралельно із футбольним чемпіонатом Закарпаття вже традиційно триває ще один престижний футбольний турнір серед кращих районних колективів краю – Ліга чемпіонів Закарпаття.
Паралельно із футбольним чемпіонатом Закарпаття вже традиційно триває ще один престижний футбольний турнір серед кращих районних колективів краю – Ліга чемпіонів Закарпаття.
У спорткомплексі «Юність» відбулися фінальні змагання обласної міжгалузевої спартакіади профспілок. У них взяли участь 15 збірних команд обласних організацій галузевих профспілок, облпрофради, підвідомчих організацій – усього понад 300 учасників. У проведенні спартакіади її організаторам допомагала обласна організація ФСТ «Спартак».
У Мукачеві відбулися Всеукраїнські змагання з метань молота "4 оберти Сюча", присвячені пам’яті Євгена Сюча.
Після завершення першості області з футболу в першій лізі, вже традиційно відбудуться матчі за звання абсолютного чемпіона першої ліги серед юнацьких та основних складів команд. У поєдинку основних складів зійдуться краща команда східної зони – «Карпати» (Дубове) та переможець західної зони «Колос» (Іванівці). Серед юнаків переможцем східної зони також став колектив з Дубового, який за звання абсолютного чемпіона зіграє з командою ФК «Нижній Коропець».
Бронзові нагороди вибороли юні спортсмени ВК «Ужгород» на відкритому чемпіонаті Львівщини з водного поло сезону 2017/2018рр. серед юнаків 2006 року народження та молодше.
10 листопада команда дзюдоїстів Ужгородської ДЮСШ №1 відвідала Міжнародний турнір з дзюдо в Словаччині в місті Галанта, що за 470 км від Ужгорода
Завершальний матч у цьому році в чемпіонаті другої ліги України з футболу «Минай» проводив у рідних стінах проти вінницької «Ниви» в суботу, 10 листопада. Вінницька команда є одним із конкурентів минайців, тож матч вийшов надпринциповим.
У неділю, 11 листопада, завершився чемпіонат Закарпаття з футболу матчами 26-го туру в першій західній лізі. Якщо перші два місця вже були відомі заздалегідь, то доля третього місця вирішувалася в Довгому, де місцева «Боржава» приймала одного з претендентів на бронзу – ФК «Нижній Коропець», який заочно конкурував за третю сходинку з ФК «Заріччя». Колектив з Мукачівщини влаштовувала лише перемога.
У другому матчі 4-го туру чемпіонату України з гандболу в жіночій суперлізі ужгородські «Карпати» знову впевнено перемагають київський «Спартак». Перевага ужгородців вже була відчутною зі стартових хвилин, вже в першому періоді рахунок зустріч був 16:8 на користь карпатівок. А в підсумку підопічні Віктора Чернова переграла спартаківок з рахунком – 31:14.
Із 7 листопада в столиці Грузії розпочався етап кубку світу з фехтування серед спортсменів-візочників.
Напередодні у спорткомплексі "Зінедін" дві команди – Ужгородського торговельно-економічного інституту та "Юніпов" – вибороли путівки у Суперлігу та команда "Коритняни" – у Вищу.
В 13-му турі першої ліги дитячо-юнацької футбольної ліги України в Мукачеві відбулося закарпатське дербі – місцевий МФА приймав «Зінедін».
9 листопада в рамках 4-го туру чемпіонату України з гандболу в жіночій суперлізі ужгородські «Карпати» грали на виїзді з київським «Спартаком».
У повсякденному житті ми просто забов'язані знаходити час для фізичних навантажень.
Двоє закарпатських сноубордистів – Надія Гапатин та Тарас Ковбаснюк під керівництвом наставника Яна Чернея провели перший тренувальний збір на снігу в австрійських Альпах.
Ще досі триває чемпіонат області з футболу, але вже сьогодні, 10 листопада офіційно в спорткомплексах «Зінедін» та «Юність» розпочинаються матчі Ужгородської фут зальної ліги.
МФА U-19 завершував першу половину чемпіонату України з футболу першої ліги U-19 з четвертою командою в турнірній таблиці – луцьким «Адреналіном». Матч видався по-справжньому бойовим і напруженим. Господарі заволоділи ініціативою й потроху почали тіснити луцьку команду до власного штрафного майданчика.
Чемпіонат області з футболу вже цієї неділі завершується матчами першої західної ліги. Натомість шанувальники великого футболу зможуть продовжити вболівати за кращі футзальні команди нашого краю.
Команда Ужгорода з водного поло здобула перемогу у Чемпіонаті Україні серед юнаків 2004 року народження та молодших.
Черговий виїзний поєдинок у 16-му турі чемпіонату України з футболу в другій лізі з житомирським «Поліссям» став для «Миная» невдалим.