"Говерла" "вилітає" з прем'єр-ліги?
Ліценцію на сезон не видали, однак ужгородська команда має 10 днів на апеляцію.
Ліценцію на сезон не видали, однак ужгородська команда має 10 днів на апеляцію.
У фінальній четвірці у підсумку - два українці Анатолій Герей та Богдан Нікішин, а також кореєць Парк Кьон Ду та Бенджамін Стеффен із Швейцарії.
24 квітня пройшли матчі Вищої ліги Чемпіонату та Східної зони першості Закарпатської області. Результати поєдинків:
На його честь Федерація футболу Закарпаття традиційно проводить турнір серед ветеранів футболу.
Екс-тренер ФК "Динамо" (Київ) Йожеф Сабо розповів про те, чому переживає за ужгородську "Говерлу". Мовляв, стільки часу йдуть розмови про те, що потрібно щось змінювати, а водночас у команди клубу постійна заборгованість із зарплатні.
ФК «Ужгород» та ФК «Дийдо» зустрілися сьогодні на полі "Автомобіліста".
Знаменитого Земляка Василя Турянчика вшанували вчора на стадіоні "Авангард" у Мукачеві
Цього року традиційний міжнародний турнір з петанку «Сакура-2016» в Ужгороді буде рекордним і незвичним.
На футбольних полях Західної зони Першої ліги завершились поєдинки 2-го туру. Результати цих матчів:
29 травня відбудеться Закарпатський напівмарафон ім. Федора Фекети
Вихованці спорт-школи "Карпати" в Ужгороді цього року вже вибороли кілька комплектів нагород.
Футбольний клуб "Мукачево" перейменували.
Міський голова - про приїзд до Ужгорода Олександра Усика.
Інваліди праці Тячівщини вибороли "срібний" Кубок на спортакіаді в Ужгороді.
На Драгобраті відбулись змагання "Вершина Карпат - 2016"
Про поразку "Говерли" в матчі 22-го туру чемпіонату України.
Сьогодні стартували змагання чемпіонату Закарпатської області з футболу.
"Тактично буду будувати гру, заважаючи динамівцям грати в їхній футбол. Яким першим номером "Говерла" може грати проти "Динамо" і "Шахтаря"? Ми не можемо грати першим номером навіть проти команд нашого рівня - граємо на контратаках", - сказав головний тренер ужгородців Грозний.
Контрольно–дисциплінарний комітет ФФУ інформує, що на засіданні 15 квітня 2016 року серед інших були прийняті наступні рішення: