Саміт ЄС-Україна як прощання з Кучмою
У четвер у Гаазі в Нідерландах розпочинається саміт Україна-ЄС.
У четвер у Гаазі в Нідерландах розпочинається саміт Україна-ЄС.
Житель Чернівців двічі виграв в лотерею «Супер Лото» загалом п’ять мільйонів гривень ($950 тис.). Про це повідомила прес-служба «Української національної лотереї».
Сьогодні Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) опублікувала новий рейтинг країн-учасниць змагань під її егідою. Рейтинг - липневий, і відрізняється від червневого досить істотно, оскільки зазнав змін в першу чергу у зв’язку з чемпіонатом Європи, що завершився в Португалії, але й про товариські поєдинки, звичайно, не забули.
Апеляційний суд Запорізької області засудив «бердянського маніяка» Руслана Хамарова до довічного ув’язнення. Про це повідомив прокурор відділу Запорізької обласної прокуратури Андрій Попов.
Сьогодні на проспекті Перемоги у Святошинськом районі столиці в дорожньо-транспортну подію потрапила вантажівка, що перевозила військових. У результаті зіткнення з автомобілем трьох військовослужбовців госпіталізовано.
НБУ ввів в обіг пам’ятну монету «Ігри XXVIII Олімпіади», присвячену Олімпійським іграм в Афінах, які відбудуться в липні 2004. Монета номіналом 20 грн. виготовлена із срібла, маса - 62,2 г, діаметр - 50 мм, тираж - 5000 штук.
Лідер СДПУ(о) Леонід Кравчук вважає реальними шанси прем’єр-міністра Віктора Януковича перемогти на виборах президента. В інтерв’ю журналістам він нагадав, що був першим, хто назвав Януковича найбільш реальним кандидатом в президенти.
Правління директорів Європейського банку реконструкції та розвитку у вівторок ухвалило рішення про надання 42 мільйонів доларів на модернізацію і підвищення безпеки двох ядерних реакторів в Україні.
Генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом публікацій у британській газеті «Індепендент» після звернення групи згаданих у цій публікації правоохоронців, які вимагали захистити їхню честь та гідність.
У вівторок на прес-конференції голова парламентського Комітету з питань свободи слова Микола Томенко закинув низці засобів масової інформації порушення виборчого законодавства
Центральна виборча комісія України зареєструвала перших чотирьох кандидатів у президенти.
16 чоловік, серед яких є діти, були госпіталізовані до Рівненської міської і Клеванської районної лікарні з діагнозом «харчова токсикоінфекція». Причиною отруєння стало вживання в їжу тортів «Пташине молоко».
Прем’єр-міністр України Віктор Янукович зареєстрований кандидатом в президенти України. Про це повідомляє прес-служба ЦВК.
В останньому звіті ООН щодо СНІДу зазначається, що цим вірусом вражені 38 мільйонів людей у світі.
Українські військові літаки взяли участь у міжнародних маневрах НАТО - вперше за межами України.
Сьогодні до Києва прибуває адміністративна рада конкурсу “Євробачення -2005” на чолі з директором конкурсу Сванте Стокселіусом.
У понеділок, 5 липня, Кабінет Міністрів України скасував своє рішення про використання нафтопроводу "Одеса-Броди" винятково в прямому напрямку для транспортування легкої каспійської нафти до країн Європейського союзу.
Надходять нові повідомлення про відмову українського уряду від використання нафтопроводу Одеса-Броди виключно у прямому напрямку.
Депутатські фракції Народно-демократичної партії і Партії промисловців і підприємців України, а також Народно-аграрної партії підписали угоду про створення об’єднання "Народна коаліція".
Ліберальна партія вийшла з блоку політичних партій "Наша Україна" і вирішила підтримати Віктора Януковича на виборах Президента