До Дня міста в Ужгороді провели безкоштовну екскурсію (ФОТО)
Безкоштовну екскурсію Ужгородом сьогодні провели у рамках відзначення Дня міста.
Безкоштовну екскурсію Ужгородом сьогодні провели у рамках відзначення Дня міста.
Закарпаття – один із регіонів України, де туризм розвивається шаленими темпами.
Насамперед у горах, на значних висотах. Один із прикладів – четверта із найвищих українських вершин – Петрос (2020).
Останні сонячні промені, коротші дні, холодніші ночі... але ж літо можна продовжити! Та й для чудового відпочинку не обов'язкове літо. Ми в Uzhgorod.net.ua поцікавилися актуальними напрямками та пропозиціями, які обирають для себе закарпатці восени у турфірмі Трайдент Хіт Ужгород.
Четверта за висотою і найнеприступніша вершина Українських Карпат – Петрос. Із багатьох ракурсів вона видається вищою за сусідку – Говерлу і "випадає" із ланцюга чорногірського хребта.
Із піком популярності туристичного сезону зростає і кількість невтішних повідомлень про заблукалих туристів.
Більшість програм туристичного страхування забезпечують подвійний захист від нещасних випадків за кордоном.
Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації інформує про проведення з 19 до 27 вересня 2019 року Міжнародного туристичного тижня на Закарпатті.
У середу, 4 вересня, в Ужгороді відбудеться відкрита екскурсія з відомим закарпатським істориком Йосипом Кобалем.
Стежками забутих предків. На Закарпатті відновлюють унікальний туристичний шлях прокладений ще за часів Чехословаччини.
Близько 100 представників екологічних організацій із різних міст України розгорнули наметовий табір на Свидовці та звернулися до президента України із проханням захистити унікальні природні екосистеми гірського масиву Свидовець від урбанізації та сприяти створенню нових об’єктів природно-заповідного фонду.
Перспективи розвитку туристичного потенціалу території національного парку «Зачарований край» представили представникам навколишніх сіл, працівникам нац. парку та сектору туризму.
Віднедавна в Ужгороді з’явилися оригінальні еко-ташки із популярними словами і фразами, які добре знайомі кожному закарпатцю і популярні серед тих, хто хоч раз тут побував.
Зібрано усі термальні басейни Закарпатя - повідомив закарпатський туризмознавець Олександр Коваль.
Якби існувала машина часу, то багато закарпатців, скориставшись нею і перемістившись на кілька сотень років тому, на свій подив, виявилися б у непрохідному, густому лісі. І річ не в тому, що ліс став густішим або рідшим, а в тому, що зараз за ним належним чином доглядають. А як велося лісове господарство ще за часів Марії-Терезії, яка у 1775 р. видала указ про переселення на Закарпаття лісорубів із Зальцкаммергута, що у Верхній Австрії, у верхів’я Карпат, де бере початок річка Мокрянка?
Вівчарство – давнє традиційне заняття жителів Рахівщини.
"Прапрадід" всіх закарпатських ліфтів, якому більше 80-ти років, знаходиться в будівлі Закарпатської ОДА.
Йдеться про піврічний період поточного року.
Неймовірні фотографії у лавандовому полі тепер можна зробити і на Закарпатті!
У галереї "Ужгород" 23 серпня за багаторічним звичаєм привітають Україну зі святковим днем члени Закарпатської організації Національної спілки художників України. Свої вибрані твори презентують народні художники Володимир Микита, Борис Кузьма, Тарас Данилич, заслужені художники Міхаел Пейтер, Владислав Габда, Тарас Усик, Одарка Долгош-Сопко, Олена Кондратюк, а також Тетяна Сопільняк, Микола Шете, Андрея Паук та інші знані митці краю. Відкриття виставки відбудеться о 15.00.