Корисні новини
Куди поїхати на авто в Ужгороді?
Ужгород — компактне місто, яким зручно пересуватися пішки. Проте власний автомобіль робить прогулянки комфортнішими і відкриває додаткові можливості для подорожей та екскурсій. Завдяки особистому транспорту можна організувати дозвілля й побачити багато мальовничих місць на Закарпатті.
В Україні з’явилась нова група постачальників енергоресурсів Tolk. Що це дасть закарпатцям?
В Україні з’явилась нова група постачальників енергоресурсів Tolk, яку утворили три компанії: ТОВ «Закарпаттяенергозбут», ТОВ «Волиньелектрозбут» та ТОВ «Августа». Про це повідомляється на офіційному сайті групи. Ключове завдання Групи – надання споживачам безперебійне постачання енергоресурсів, створення прозорих та довірчих стосунків з партнерами та підвищення ефективності роботи енергоринку України.
Як вберегтись від харчових отруєнь влітку?
Цього літа Україну сколихнули кілька гучних новин про масові харчові отруєння. У Харкові після відвідин суші-бару госпіталізували 85 людей, на Львівщині у ресторані отруїлись 24 людини, у Вінниці святкування випускного закінчилось госпіталізацією для 8 дітей та 7 дорослих. Усі ці випадки в різних закладах харчування об’єднує одне – нехтування санітарними правилами. Як вберегтись і на що звернути увагу, дізнавались експерти Центру громадського моніторингу та контролю.
Закарпатські лікарі розповіли, як вберегтися від укусів комах (ВІДЕО)
Під час на природі люди часто забувають про ризик зіштовхнутися з небезпечним тваринним світом. З настанням літньої пори, активізовується період підвищеної агресивності комах.
Органічна лохина: чим корисна і де купити на Закарпатті?
Лохина - дуже популярна серед краян ягода. Ще б пак - вона надзвичайно корисна, містить багато вітамінів, до всього - її вирощують органічним шляхом, без ГМО та пестецидів. Наше видання розпитувало, скільки коштує нині смачна і соковита ягода і де її можна придбати, щоб бути впевненим у безпечості.
Повышение эффективности работы складов с ножничными подъемниками
На складах и в логистических компаниях происходит постоянный оборот товаров, которые разгружаются или загружаются с целью последующей транспортировки или хранения. Непосредственный процесс выполнения разгрузочно-погрузочных манипуляций подразумевает применение грузоподъемного оборудования. Для этого могут использоваться разные виды техники, в том числе и самоходной. Однако самым надежным и эффективным вариантом является ножничный подъемник.
На Закарпатті здешевшала органічна лохина і малина: де купити і по чому?
Забрати "з поля" можна набагато дешевше, ніж купувати в супермаркетах. Тож якщо вам потрібно запастися на зиму - задумайтеся...
КИТ Групп: финансовые услуги нового поколения в Днепре
Компания «KИТ Групп» на протяжении десяти лет успешно работает на украинском рынке финансовых услуг. Сеть из восьмидесяти шести пунктов обмена валюты и ломбардов присутствует в 24 крупных городах: Киеве, Харькове, Днепре, Львове и других. За время работы компании она зарекомендовала себя надежным контрагентом, заслужив популярность среди клиентов.
Пластиковые упаковки для ягод и овощей
Каждая хозяйка давно уже ощутила все преимущества удобных лотков для пищевой продукции. В них они могут хранить различные крупы, орешки, готовую еду или заготовки для приготовления блюд. Широкую популярность приобрели одноразовые упаковки.
Спеціальність, за якою майбутнє: політологія в УжНУ
«Політологія» або ж «політична наука» – терміни, надзвичайно популярні сьогодні. Впродовж останніх років ми можемо спостерігати динамічний розвиток політології і як науки, і як навчальної дисципліни, і як професії. Однак не всім пересічним громадянам достеменно зрозуміло хто ж такий «політолог». Для того, щоб кваліфіковано підійти до трактування понять «політологія», «політолог» найкраще звернутися до професіонала. Тому допомогти розібратися що ж таке «політологія» як професія і життя можуть провідні фахівці кафедри політології і державного управління Ужгородського національного університету, педагоги зі значним стажем і неоціненним досвідом, гаранти освітніх програм кафедри (бакалаврат, магістратура, аспірантура), професори Микола Вегеш, Мирослава Лендьел і Анатолій Ключкович.
Шукати чи не шукати: де саме ховається загадкова точка G
Після того, як “винахідник” точки G Ернст Грефенберг у 1950-х заговорив про найчутливішу жіночу зону, майже кожна жінка замислилася над її пошуком. І з того часу максі-ерогенна зона на жіночому тілі залишається предметом суперечки вчених, сексологів та власне жінок.