Як дорого коштує орендувати віртуальний сервер
Сучасний бізнес, як правило, завжди інтегрований в Всесвітнє павутиння – це може бути як онлайн-магазин, так і офіційна веб-сторінка компанії. В будь-якому випадку для того, аби інтернет-ресурс функціонував належним чином, знадобиться сервер – або фізичний, або ж віртуальний. Останній варіант, до речі, є одним з найпопулярніших.
Віртуальний сервер (VPS / VDS) – це спеціальна послуга, в рамках якої користувач отримує віртуальний сервер, який є найкращою альтернативою фізичного та має низку вагомих переваг, зокрема, варто в першу чергу виокремити:
- Високу стабільність та простоту керування і налаштування;
- Стійкість до відмов та оптимальне співвідношення «ціна - якість»;
- Широкий вибір тарифів тощо.
Безперечно, це далеко не увесь перелік переваг віртуального сервера. Головне тут те, що подібна послуга є рентабельною, її вибір – стовідсотково виправданим, а робота – максимально ефективною, стабільною та продуктивною.
Віртуальний сервер – ціна питання
Ціна віртуально сервера – це, напевне, перше, над чим задумується користувач, який прагне скористатися подібною послугою. Забігаючи наперед, варто ще раз наголосити на тому, що фізичний сервер обходиться в рази дорожче, аніж віртуальний аналог. Саме тому останній є більш затребуваним та користується заслуженою популярністю. Отож, яка вартість оренди віртуального сервера?
Одразу ж звертаємо вашу увагу на те, що ціна залежить від технічних параметрів якими володіє VPS (VDS), зокрема, мова йде про процесор, оперативну пам'ять, об’єм простору на жорсткому диску, операційну систему тощо. На сьогоднішній день вартість оренди віртуального сервера в Україні стартує від 13 доларів за місяць (якщо брати одразу на цілий рік, ціна може бути ще нижчою). Принаймні, такий тариф пропонує компанія Дельтахост – взамін клієнт отримує VPS на ОС Linux з 64-бітним процесором 2x Xeon, 4 Гб оперативної та 90 Гбайт ПЗУ-пам’яті. Це оптимальний варіант для запуску інтернет-магазину чи веб-сайту компанії. І якщо згодом цих параметрів виявиться замало, їх запросто можна збільшити.
До речі, в інших провайдерів цінова політика трохи вища. Наприклад, щомісячна оренда віртуального сервера з подібними набором характеристик на HyperHost чи HyperHost обходитиметься щонайменше в 15 доларів.
Що стосується потужніших VPS-серверів, вартість їх оренди, зрозуміло, буде в рази вищою. До прикладу: Deltahost пропонує віртуальний сервер на Windows, який включає чіп 8x Xeon 64-bit, 16 Гбайт ОЗУ та 250 Гбайт ПЗУ обходитиметься 59 доларів щомісячно (якщо брати на рік, ціна – 53.1 дол.).
Обираємо топового провайдера
Визначитись з тарифом віртуального сервера – одна справа, інша – вибрати надійного хостинг-провайдера, який би не тільки пропонував широкий вибір софту за оптимальними цінами, але й належну підтримку в режимі 24/7, що є дуже важливим моментом, коли мова йде про оренду VPS в Україні.
Серед лідерів вітчизняного сегменту віртуальних серверів – компанія Deltahost, яка за увесь час роботи в даній сфері зарекомендувала себе тільки з найкращого боку, пропонуючи клієнтам найкращі та найвигідніші рішення, індивідуальний підхід до кожного користувача та фахову оперативну підтримку. Саме тому, коли потрібно орендувати віртуальний хостинг для сайту, найкраще це робити в провіреного провайдера Дельтахост – це найкраща гарантія того, що ви отримаєте оптимальне рішення за розумну ціну.
До теми
- Цієї осені в Україні запрацює Реєстр домашніх тварин. Що це означає для закарпатців?
- Закарпатці, які переживають втрату, можуть долучитися до онлайн-зустрічей підтримки
- Про які зміни військовозобов'язаний має повідомити ТЦК, аби уникнути штрафів
- Як працює електронний рецепт на лікарські засоби під час воєнного стану?
- Як отримати посвідчення члена сім'ї військовослужбовця, який зник безвісти?
- Міністерство соціальної політики і Державна служба у справах дітей пояснюють, як оформити опіку над дитиною
- Як діяти, якщо порушено строки розгляду заяви про надання статусу учасника бойових дій
- Як знайти оптимальну ціну на металопрокат
- Пільги на житлово-комунальні послуги для військовослужбовців та членів їх сімей: хто має право і як скористатися?
- Кілька питань та відповідей про нові правила вручення повісток
- Що треба знати про субсидію
- SIDATA – унікальні серверні рішення для вашого бізнесу
- Meest ПОШТА: обмеження на доставку посилок в Казахстан з України
- Оренда авто без водія: вигідно та зручно
- Ветеранів, ветеранок і членів їхніх родин запрошують долучитися до програми з навчання та працевлаштування «Разом»
- 6 міфів про ТЦК, які підживлює російська пропаганда
- Обрати та забронювати номерні знаки для свого авто відтепер можна онлайн
- Сьогодні вночі переходимо на літній час
- Де і як отримати "Доступні ліки"
- Відсьогодні в Ужгороді можна подивитися фільм “20 днів у Маріуполі”
До цієї новини немає коментарів