Відчинено: на Закарпатті повертаються до роботи підприємці через перехід області до "жовтої" зони
Магазини, ресторани та кафе відновили роботу на Закарпатті.
Магазини, ресторани та кафе відновили роботу на Закарпатті.
15 поліцейських офіцерів громади працюють зараз в Закарпатській області. Про це повідомила речниця Нацполіції Ганна Дан. За її словами, призначають на цю посаду правоохоронців, у яких щонайменше 5 років практичного стажу. Перші з них розпочали роботу у жовтні 2020 року.
Побачили правопорушення в лісі? Можна, звісно, просто сфотографувати і опублікувати в соцмережах. Але в стрічці новин така інформація загубиться швидко. Крім того, вона може бути неточною.
П’ятнадцятеро з цих призовників – з Ужгорода і району!
У п’ятьох пунктах писали пробне ЗНО в Ужгороді 10 квітня. За словами відповідальної за тестування в окрузі міста Олени Шварц, охочі пройти тестування могли це зробити у лінгвістичній та класичній гімназіях, школах номер 6, 8 та 9. Незалежне оцінювання було в один день із усіх предметів. У шостій школі, зокрема, писали математику та історію України. Як відбувалося пробне тестування в умовах пандемії коронавірусу?
Врятувати Сент-Міклош. Вже більше року Чинадієвський замок пустує. Захоплюючий туристичний об’єкт приваблював тисячі туристів, як з України, так і за кордону, найбільше їх тут збиралося під час проведення традиційних фестивалів – проте через затяжний карантин побувати у замку не можна.
Учні 1-4 класів пішли сьогодні, 8 квітня, до шкіл у Мукачівській територіальній громаді. Про це розповіла начальниця управління освіти міськради Катерина Кришінець-Андялошій. За її словами, відновили роботу і дитячих садків, які закрили також 15 березня у зв’язку зі збільшенням кількості захворювань на ГРВІ та грип. Зараз епідситуація в громаді поліпшилася, тому навчально-виховний процес відновили.
Закарпатцям небайдужа доля мінеральних вод Свалявщини: днями на одному із малих джерел представники громадської організації «Сольва-прогрес» з провідними туризмознавцями краю провели роботи про розчистці території.
Вже більше року Чинадієвський замок пустує. Місце куди приїздять тисячі туристів наразі на карантині. Жодних з традиційних фестивалів тут не проводять, відповідно зовсім немає і відвідувачів. Орендатор замку Йосип Бартош розповідає про свою частину життя, яку присвятив пам’ятці.
Інженер незалежної лабораторії з Івано-Франківська Ростислав Дорошенко відібрав проби газу у трьох населених пунктах Закарпаття. Мета - з’ясувати, якої якості блакитне паливо використовують у побуті закарпатці.
На Закарпатті щодня фіксують десятки пожеж сухої рослинності.
Прикрашають життя людей домашні тварини – щирі та вірні друзі.
Побачили правопорушення в лісі? Можна, звісно, просто сфотографувати і опублікувати в соцмережах. Але в стрічці новин така інформація загубиться швидко. Крім того, вона може бути неточною.
Боґрач-фест влаштували 8 квітня в Ужгороді до Міжнародного дня ромів. Свято почалося вранці і триватиме до 18 години, — розповів Суспільному голова громадської організації "Об’єднання ромів Ужгорода" Мирослав Горват. На Закарпатті, за його словами, нині проживає більшість ромів, які є в Україні. Серед них найчисленніше — в Ужгороді, в мікрорайоні "Радванка".
Проєкт "Закарпаття з висоти" "прогулялися" повітрям по вулицях Ужгорода.
Із 5 по 11 квітня патрульні Закарпатської області посилено слідкують за дотриманням правил дорожнього руху пішоходами.
Карантинні обмеження внаслідок пандемії Covid-19 експерти з туризму називають найкращою умовою для того, аби досліджувати свій рідний край, позаяк і часу для цього зараз є багато, і кордони закриті.
Робоча група з ліквідації стихійних сміттєзвадищ оглянула затори на річці Боржава та в урочищі "Атак". Чиновники з'ясували, що на водоймі є 10 сміттєвих заторів. Залишки дерев, ПЕТ-пляшки, пакети, побутові та будівельні відходи - це те, чим засмічена Боржава.
П’ятеро з Ужгорода та двоє з району, шестеро мукачівців, та по одному з Виноградівщини та Тячівщини – 15 закарпатців вже зареєстрували мільйонні статки за 2020 рік.
Всесвітня павутинна стала одним із джерел інформації для більшості сучасних людей.