Який він, один з багатьох центрів Європи на Закарпатті
Центрів Європи в Україні та поза нею багатецько, доволі ця незмінно-молода Європа мінлива, неспокійна...
Центрів Європи в Україні та поза нею багатецько, доволі ця незмінно-молода Європа мінлива, неспокійна...
Ужгородський митець Олександр Балог понад 25 років свого життя присвятив роботі у музеї на посаді художника-реставратора, надаючи старовинним експонатам друге життя.
Питання міні-ГЕС на Закарпатті протягом останнього часу набуло чималого розголосу. В цій справі присутня і політика, і питання інвестицій, і збереження середовища та розвиток місцевих населених пунктів, а також зміна позицій чиновників.
В мережі повідомляють про крадіжку в одному з храмів міста.
Кожен експонат музею – частинка історії Міжгірщини. Усі вони розповідають чим жили та як працювали бокораші – люди, які сплавляли річками ліс. Більшість – лише макети, а тому зроблені не в натуральну величину. Та є і такі, що можна було б використати навіть зараз.
Останнім часом чимало жвавих дискусій в соц..мережах викликала новина щодо дитячих виплат. Зокрема, мова про допомогу по догляду за дитиною до трьох років, яку ніби – то скасовано. Новина вже трьохрічної давності, однак публікують її окремі Інтернет видання, як свіжу.
800 тисяч гривень з міського бюджету Мукачева цьогоріч виділено на утримання безпритульних тварин, їх лікування, стерилізацію та зарплату працівникам.
Два місячні та два сонячні затемнення цього року могли та ще можуть побачити українці. Одне з таких астрономічних явищ закарпатці спостерігатимуть уже сьогодні.
«Берчені-Фест» вперше провели цієї суботи в Ужгородському замку. Його головний організатор – громадська організація «Pro Cultura Subcarpathica».
Дикий фестиваль нашумів цими вихідними.
День народження засновника поп-арту Енді Воргола відсвяткували на Ужгородщині.
Його реалізують за підтримки фонду «Східна Європа».
Краєвиди, що більшість жителів міст звикли бачити лише на світлинах, тут прямо перед очима. З року в рік все більше туристів їдуть до мальовничої Міжгірщини. Отримати тут можна порцію свіжого повітря.
Американські інвестори хочуть вкласти у видобуток золота на Закарпатті 100 мільйонів доларів. Про це йдеться на офіційному ресурсі Держгеокадастру.
Цього літа кількість активних туристів у Карпатах зросла майже на третину, у порівнянні з минулим.
Краєвиди, що більшість жителів міст звикли бачити лише на світлинах, тут прямо перед очима. Тому з року в рік все більше туристів їдуть до мальовничої Міжгірщини.
На своєму заводі в обласному центрі Закарпаття компанія Jabil впроваджує передові інноваційні рішення на власному виробництві та у системі логістики, аби відповідати потребам ринку електроніки.
У Закарпатському музеї народної арїхітектури та побуту розгорнуту експозицію живописних полотен Василя Дуба “Територія творчості”.
Краса наших гір незрівнянна ні з чим.
На Закарпатті вже запрацювали шкільні базари та тематичні відділи у магазинах.