Картка ужгородця: хто з містян має право користуватися цією послугою?
Картка містянина – проєкт, який наразі впроваджує міська рада Ужгорода. У місті близько 27-ми тисяч громадян, які мають право на пільги при користуванні громадським транспортом.
Картка містянина – проєкт, який наразі впроваджує міська рада Ужгорода. У місті близько 27-ми тисяч громадян, які мають право на пільги при користуванні громадським транспортом.
Найстарішому ужгородцю днями виповнилося 105 років.
Країною другий місяць поспіль курсує символічний «Потяг до Перемоги».
Напередодні першого листопада майже на усіх ринках Ужгорода розгорнули локації із вінками, квітами, лампадками та свічками.
Віднайти спокій, відпочити та отримати психологічну підтримку можна… у бібліотеці! В Ужгороді, а саме в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Ф.Потушняка, проєкт TATOhub стартував у липні.
Упродовж двох днів Ужгород приймав учасників чемпіонату України з легкоатлетичного кросу. Змагання вийшли представницькими.
У Берегові завершують будівництво притулку для внутрішньо-переміщених жінок з дітьми.
В Ужгороді в Закарпатській обласній науковій бібліотеці щотижня проводять терапевтичні, антистресові заходи. Анонси публікують у мережі Фейсбук.
Близько 2 500 разів з початку року виїжджала екстрена медична допомога на виклики до хворих, у котрих були симптоми інсульту. Про це Суспільному розповіла лікарка з медицини невідкладних станів ужгородської станції екстреної меддопомоги Іванна Бора. 29 жовтня відзначають Всесвітній день боротьби з інсультом. У кого може бути таке порушення кровообігу та які його симптоми, — дізнавалося Суспільне.
Громадські організації, які працюють із ветеранами, їх родинами та ветеранськими бізнесами зможуть отримати гранти від Українського ветеранського фонду.
105 бригад екстреної медичної допомоги наразі працюють на Закарпатті. До складу входять фельдшер та водій, а у близько 40-ка "швидких" є ще і лікар. Про це Суспільному розповіла керівниця відділу зв'язків з громадськістю та ЗМІ Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги Олена Суханова.
28 жовтня в Україні вшановують 78-ту річницю вигнання нацистських окупантів з України. Це день відзначають через проведення операцій щодо витіснення угорських та німецьких військ з України. Завершилися вони битвами на Закарпатті. Тоді територію області боронили партизанські загони. Участь в одному з них брав Іван Мешко.
Перехід на зимовий час в Україні традиційно відбудеться . У 2022 році переведення годинника припало в ніч з 29 на 30 жовтня, о 04:00 ранку. Щороку, наприкінці жовтня, настає час, коли стрілки годинника переводять на одну годину назад, тим самим здійснюючи перехід на зимовий час. Але доцільність цього переведення залишається під питанням. В Україні вже давно ведуться дискусії стосовно відміни цієї практики, остання з них була у 2021 році, але Верховна Рада так і не ухвалила це рішення.
Уся критична інфраструктура нині має, як мінімум, дві системи живлення. Якщо на одній зникає електрика, то лікарня живиться з іншої. І лише, коли струм зникне й на другій лінії, вмикається дизельний генератор.
Серцево-судинні захворювання - одні з найбільш небезпечних, тож коли на лінію 103 телефонує пацієнт із такими скаргами, швидка відразу прямує на допомогу.
Мініатюрні склянки, яким зо 2000 років і без жодної тріщини; громіздкий посуд зі своєю орнаментикою й призначенням…
На них зараз великий попит - на світловідбивачі, кажуть продавці магазинів.