На Закарпатті найбільше проектів землеустрою опрацьовано на Міжгірщині та Свалявщині

На Закарпатті найбільше проектів землеустрою опрацьовано на Міжгірщині та Свалявщині
Відповідно 1 130 та 1 101 проект.

 

З початку 2017 року експертами органів Держгеокадастру у Закарпатській області прийнято до опрацювання з інших областей 6 875 проектів землеустрою. Станом на сьогодні експертами опрацьовано 6 782 проекти.

Із загальної кількості проектів, що надійшли 5 157 примірників землевпорядної документації отримали позитивний висновок, 1 625 – негативний, та 93 проекти знаходяться на розгляді експертів.

Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Міжгірському  (1 130) та Свалявському (1 101) районах Закарпатської області, а також у Головному управлінні Держгеокадастру у Закарпатській області – 226 проектів.

У Закарпатській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 15 осіб.

Спеціалістами районних відділів Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області направлено на погодження до інших областей 9 197 проектів землеустрою, з них опрацьовано 8 969 проектів, з яких 6 389 проектів отримали позитивний висновок, 2 580 – негативний, та ще 228 робіт знаходяться на розгляді експертів.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

Прес-служба Держгеокадастру

 

21 листопада 2017р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*