Весняне загострення: що робити алергікам на Закарпатті, які страждають від алергії на цвітіння (ВІДЕО)
Довгоочікувана весна, дні наповнені сонцем і теплом та природа, що оживає, отже, для алергіків настала найнебезпечніша пора року.
Довгоочікувана весна, дні наповнені сонцем і теплом та природа, що оживає, отже, для алергіків настала найнебезпечніша пора року.
23 березня 2023 року в місті Мукачеві у ресторані «Гавань» (вул. Перемоги, 2Е) відбувся відкритий обласний турнір з шахів і шашок серед осіб з інвалідністю з вадами зору і ураженням опорно-рухового апарату.
У Закарпатській ОВА відбулося засідання Обласної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ в області.
Щовівторка та щочетверга з 11:00 до 13:00 навчання проводять на площі Жупанатській, де розташована Ужгородська міська організація ТЧХУ, розповіла її керівниця Валентина Митровцій. Навички надання першої допомоги – необхідність для кожної людини, особливо в умовах війни, вони можуть допомогти зберегти здоров’я або, навіть, і життя ваших близьких. Прийти на майстер-класи, які проводять волонтерки організації з відповідною кваліфікацією Тетяна Марченко і Юлія Кантаєва, можуть усі охочі.
День благоустрою в Ужгороді проведуть відповідно до розпорядження керівника Закарпатської обласної військової адміністрації Віктора Микити про безстрокову акцію «Закарпаттю – чисте довкілля» та розпорядження міського голови Богдана Андріїва про проведення весняної толоки.
XXVIІ всеукраїнський турнір з футболу пам’яті видатного футболіста та організатора футболу, першого заслуженого майстра спорту на Закарпатті Михайла Михалини – 25-26 березня в Ужгороді.
Академія культури і мистецтв Закарпатської обласної ради вперше у новому статусі проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію.
На понад 3 мільйони гривень фінансових порушень законодавства, які призвели до збитків, виявили працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби у Закарпатській області під час ревізії комунального некомерційного підприємства «Закарпатський обласний центр громадського здоров’я».
Перетин державного кордону України чиновниками під час воєнного стану – обмежено. Таке рішення уже кілька місяців діє в державі.
27 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день театру. Ідею такого свята запропонував у 1961 році Міжнародний інститут театру. Хоча перший театр виник ще в Давній Греції і був пов’язаний із вшануванням бога виноградарства Діонісія, на честь якого шанувальники перебиралися у звірячі шкури, танцювали і співали. І звичне для нас слово «трагедія» у перекладі з грецької означає «гімн цапів». Нині без театру не можна уявити будь-яке значне місто.
Вчора, близько 8-ї години, інспектори отримали виклик про автопригоду на вулиці Заньковецької, в Ужгороді.
У неділю, 26 березня, на площі Театральній в Ужгороді збереться близько 700 людей, які візьмуть участь у міжнародному хоровому флешмобі «Хори за мир» («Choirs for Peace»). Акцію започаткувала 27 березня минулого року Міжнародна хорова Асоціація в Мадриді. Тоді в ній прийняло участь близько 25 тисяч учасників-хористів з усього світу і присвячена вона була відстоюванню миру в Україні.