Закарпаття у вогні: понад 1100 пожеж в екосистемах ліквідували з початку року
Про це інформує ДСНС Закарпаття.
Про це інформує ДСНС Закарпаття.
Закарпатські нацгвардійці відвідали місцевих скаутів у таборі «Гей, пластуни!» і провели для них урок мужності. Військові розповіли про свою участь у бойових діях, застосування дронів, важливість зв’язку і провели майстер-клас з домедичної допомоги.
5-6 липня у Луцьку на стадіоні «Авангард» відбувся чемпіонат України серед юніорів. Саме цей старт був відбірковим на юніорський чемпіонат Європи з легкої атлетики, який 7-10 серпня відбудеться у Фінляндії. Про це повідомили на сторінці Федерації легкої атлетики України.
Упродовж неділі 6 липня гірські рятувальники Закарпаття чотири рази підіймалися в гори для допомоги туристам. Про це повідомили на сайті ДСНС Закарпаття.
Напередодні під час патрулювання високогірної ділянки українсько-румунського кордону військовослужбовці відділу прикордонної служби «Ділове» Мукачівського загону виявили тіло невідомого чоловіка.
Про це інформує Закарпатський обласний центр зайнятості.
Слідством встановлено, що директор одного з Івано-Франківських підприємств ухилився від сплати податку на прибуток в особливо великих розмірах. Компанія займалася проведенням внутрішніх ремонтних робіт на об’єктах нерухомості.
Про це інформує Управління туризму та курортів Закарпатської обласної державної адміністрації.
Тячівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох закарпатців викритих при незаконному переправленні через державний кордон України двох киян.
Про це йдеться на сайті ДСНС Закарпаття.
Прокурором Закарпатської обласної прокуратури доведено вину 45-річного мукачівця, який незаконно привласнив 6,3 млн грн грошової допомоги виплачені родині військовослужбовця.
Про це повідомили у міській раді.
Про це інформує Державна прикордонна служба України
8-10 липня на Закарпатті очікується значне зниження температури повітря - на 8-10° - через проходження холодного фронту та надходження холодної повітряної маси. Синоптики попереджають про дощі, зливи, грози, град та шквалисте посилення вітру.
За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури повідомлено про підозру 53-річній мешканці міста Перечин у порушенні правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).
7 липня близько 4:30 до поліції надійшло повідомлення про те, що у місті Перечин автівка влетіла в контрольно-ревізійний пункт правоохоронців. Внаслідок ДТП є потерпілі.
До повномасштабного вторгнення Олександр жив і працював на Луганщині, але 24 лютого змінило його життя назавжди. Його історію розповіли на сторінці ДСНС Закарпаття.
Ужгородець Віктор Новграді-Лецо став цьогорічним лауреатом літературної премії імені Петра Скунця. Для самого молодого письменника, який наразі захищає Україну в складі ЗСУ, це стало несподіванкою. Нам вдалося поспілкуватися з ним, розпитати про творчість, отримання премії й отримати настанови для початківців.
Мобільний телефон – незмінний супутник сучасної людини. Його тримають в руках, носять в кишені, кладуть поряд, коли лягають спати… Тому важливість якості та безпечності цього пристрою не викликає жодних сумнівів.
Станом на 04.07.2025 року у базі Закарпатської обласної служби зайнятості налічується 1478 актуальних вакансій. Середня заробітна плата по вакансіях становить 14081 грн.