Від початку року на Закарпатті понад 29 тисяч водіїв порушили швидкісний режим
29 500 водіїв, які порушили швидкісний режим, притягнули до відповідальності патрульні поліцейські Закарпаття від початку року
29 500 водіїв, які порушили швидкісний режим, притягнули до відповідальності патрульні поліцейські Закарпаття від початку року
Школу безпеки для жінок вперше провели в Ужгороді.
Слідчі поліції Іршави встановлюють обставини ДТП з травмованим, яка сталася у селі Білки. Нетверезого водія, причетного до аварії, затримано у процесуальному порядку. Слідство у справі триває
Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці
Подавати заявку на грант можуть переселенці та місцеві мешканці, які планують працювати із ВПО. Проєкти мають реалізовуватись на Хустщині – у Нижньому Селищі, Копашневі, Нанкові. Сума, яку можуть отримати автори найкращих ідей – до 5 тисяч євро. Заявки приймаються до 20 вересня.
Про повідомили у Державній прикордонній службі.
Вранці 24 лютого 2022 року Іван, 33-річний мешканець Мукачівщини, взяв паспорт, військовий квиток і прийшов у військкомат.
Про це повідомила пресслужба Мукачівського прикордонного загону.
Про це повідомила міська рада.
В Ужгородському районі співробітники Головного управління Нацполіції в Закарпатській області викрили злочинну схему розкрадання дизельного пального із тепловозів АТ «Укрзалізниця». Зловмисників, причетних до злочину, затримано. Їм загрожує до 8 років ув’язнення
Слідчі СБУ в Закарпатській області скерували до суду справу чергового зрадника, який у воєнний стан добровільно перейшов на бік ворога та прислужував агресорам в Енергодарі.
У лікарнях Ужгорода цього тижня зафіксували нестачу крові всіх груп — для лікування військових і цивільних пацієнтів терміново потрібні донори.
Розпочався конкурсний відбір медіаторів, які залучатимуться центрами з надання безоплатної правничої допомоги: прийом документів до 20 вересня.
З 17 червня до 19 липня українські студенти з Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та третьої промоції франко-українського диплома з менеджменту в IAE School of Metz взяли участь в міждисциплінарній літній школі. Навчання було організоване ЧНУ імені Юрія Федьковича, Школою Менеджменту IAE Metz Лотаринзького університету, Фундацією Global Ukraine, Асоціацією Обміни Лотарингія Україна в рамках програми Ерасмус+.
Служба безпеки та Національна поліція нейтралізували у Полтавській та Закарпатській областях дві ботоферми, які працювали на спецслужби рф.
До участі запрошуються військові та ветерани війни. Буде можливість разом із побратимами активно провести час, випробувати свої сили та долучитися до благодійної справи.
Про це повідомили у міській раді.
На Закарпатті ювенальні прокурори продовжують працювати, аби забезпечити безпеку дітей під час навчання в умовах воєнного часу.
Державна служба з надзвичайних ситуацій розповіла, що має бути у тривожній валізі та аптечці.