Члени родин військовополонених і зниклих безвісти можуть отримати витяг з Реєстру ветеранів у всіх ЦНАПах країни

Уряд розширив послугу, і тепер батьки полонених або зниклих безвісти героїв можуть отримати витяг із ЄДРВВ для соціальних пільг. Раніше така можливість була тільки для непрацездатних батьків. Наша команда у співпраці з Мінветеранів запропонувала внести зміни до правил, щоб підтримати родини захисників і захисниць у важкий момент життя.
Як отримати витяг?
Зверніться до будь-якого ЦНАПу незалежно від місця реєстрації.
Також відомості з реєстру ветеранів надають людям, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалим учасникам Революції гідності, членам сімей загиблих ветеранів війни, членам сімей загиблих захисників і захисниць України.
Шукайте найближчий ЦНАП на мапі:
https://center.diia.gov.ua/mapa-centriv-so-pracuut-pid...
Більше про ветеранські сервіси — у Гіді на порталі Дія:
https://guide.diia.gov.ua/thematic-area/veteranam-viiny
Працюємо, щоб ветеранські послуги були доступні без зайвої бюрократії
Послуга реалізована Мінцифрою разом із Мінветеранів за підтримки «Проєкту підтримки Дія», що впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансування Embassy of Sweden in Kyiv
До теми
- Понад 1200 внутрішньо переміщених осіб отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- 4 кандидатів успішно пройшли співбесіду на посаду фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб у межах чергового етапу відбору на Закарпатті
- Мирослав Пацкан: втечі від мобілізації є загрозою довіри до правоохоронної системи регіону
- 539 осіб з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської служби зайнятості з початку року
- Вакцинація новонароджених, ситуація з туберкульозом і ВІЛ - ключові теми обговорили в ОВА
- У Києві обговорили Національну програму шани Захисників: долучилося й Закарпаття
- На Закарпатті реалізовують проєкт школи без паперів та бюрократії «Мрія»
- Японські партнери готові посилити соціальну сферу та енергоефективність Закарпаття
- В облдержадміністрації провели позапланове засідання регіональної комісії ТЕБ та НС - про що йшлося?
- Закарпаття працює над розвитком мережі центрів безпеки громадян
- З початку навчального року на Закарпатті працюватимуть 45 осередків для вивчення курсу «Захист України»
- 263 учасників бойових дій отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- До уваги батьків! Як оформити учнівську муніципальну картку ужгородця
- Із 1 вересня у гімназії села Голубине на Мукачівщині запрацює перший в області опорний харчоблок
- Волонтер Корпусу Миру США отримав нагороду за внесок у розвиток молодіжних ініціатив на Закарпатті
- 8,4 тисячі звернень і понад 4,4 тисячі працевлаштованих: підсумки роботи служби зайнятості Закарпаття за 8 місяців
- За результатами 14-ї хвилі програми «Грант на власну справу» 17 заявників на Закарпатті отримали позитивне рішення
- Реформа ринку деревини та положення майбутнього законопроєкту – питання лісової галузі обговорили в Ужгороді
- ЦНАП Ужгородської міської ради надаватиме ще більше адмінпослуг
- В Ужгороді затвердили плату за навчання у мистецьких школах на 2025–2026 навчальний рік
До цієї новини немає коментарів