В Ужгороді запрошують на конкурс фоторобіт "Сакуровий ліс"
13 квітня в Ужгороді відбудеться відкриття виставки світлин із зображенням сакури.
13 квітня в Ужгороді відбудеться відкриття виставки світлин із зображенням сакури.
Раніше лікарі давали невтішні прогнози щодо її одужання.
Перспективи відновлення економічної ситуації в Україні під час війни – є. Вони базуються на праці мільйонів українців та допомозі світу. Не втрачають інтерес до ведення бізнесу в Україні й іноземці.
Про це повідомили під час брифінгу в Закарпатській ОВА.
Історія Олександра, який розпочав свій військовий шлях у 2017 році, служив у 15-му ОГШБ, а нині в Ужгородському РТЦК та СП
Про це інформує міська рада.
Про це повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.
Про це повідомила патрульна поліція Закарпаття
76-річний волонтер Григорій Янченко, який пересувається на кріслі колісному, в Ужгороді збирає гроші на підтримку ЗСУ. Розповідає, впродовж п’яти місяців з цією метою відвідав понад десять міст України.
Слідчі поліції Закарпаття встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди, що сталася у місті Свалява, внаслідок якої загинула 76-річна місцева мешканка. У справі призначено експертні дослідження
Про це інформує відділ комунікації поліції в Закарпатській області.
У Чопському прикордонному загоні відбулися заходи з нагоди звільнення у запас Збройних Сил України першої команди військовослужбовців строкової служби.
8 березня в ужгородському готельно-ресторанному комплексі парк-готель «Брістоль» відбувся захід приурочений до Міжнародного жіночого дня. Організатори зазначили, що перенаправлять частину коштів на допомогу ЗСУ.
Михайло – командир розрахунку протитанкового ракетного комплексу «Стугна-П» 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади.
Про це інформує патрульна поліція Закарпатської області.
Про це повідомили у пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури.
Про це інформує поліція Закарпаття.