Чемпіонат м.Ужгород з футболу. Матч "Славіст" — "Хенкель"
8 червня на стадіоні "Авангард" (м. Ужгород) відбудеться матч чемпіонату міста з футболу
8 червня на стадіоні "Авангард" (м. Ужгород) відбудеться матч чемпіонату міста з футболу
Аналіз ринку послуг показав, що у 2010р. із 1552 обстежених підприємств – юридичних осіб та їх відокремлених структурних підрозділів, основним видом діяльності яких є надання нефінансових послуг, фактично працювало 1186 підприємств (за винятком тих, що переважно фінансуються з бюджету).
Результати опитування громадськості у рамках відзначення Днів Європи 2011 у м. Ужгороді
Решта це ті, хто або не отримує заробітну плату, або отримує її у "конверті". Про це повідомив журналістам голова ДПА у Закарпатській області Василь Іванчо.
Олександру Боднару з м. Ужгород 5 місяців. У хлопчика вроджена вада розвитку: біліарна атрезія. Біліарний цироз печінки. С-м портальної гіпертензії. Спленомегалія. Єдиним порятунком є трансплантація печінки. Без неї хлопчик не виживе.
14 червня 2011 року у селищі Велятино вперше буде проведено фестиваль косарiв
Прекрасний представник замків України — це "казковий" замок Шенборнов, розташований в живописному парку поблизу села Чинадієво. Романтичний замок немов намальований по картинці мушкетерського романа, і невипадково захоплені туристи нарекли його Чинадієвським дивом.
Прогноз на день
У середу, 8 червня, в прес-центрі „Закарпаття” говоритимуть те, яким буде цьогорічний фестиваль ковальського мистецтва "Гамора-2011".
Відповідно до чинного законодавства України та з метою збереження автомобільних доріг загального користування від руйнувань автомобільним транспортом загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т у період підвищеної температури повітря більш ніж 28С, службою автомобільних доріг області та ВДАІ УМВС України в Закарпатській області вводиться тимчасове обмеження руху даних транспортних засобів із 10 до 22 години включно.
4 червня в Тячівському районі трапилась ДТП за участю скутериста. Близько одинадцятої години ночі, 54-річний мешканець села Криве, керуючи власним мопедом марки "Альпай", здійснював маневр розвороту. Як наслідок, не впорався з керуванням та з’їхав у кювет. Водій, будучи без відповідних на те засобів безпеки (шлема), загинув на місті дорожньо-транспортної пригоди.
Співробітники СБУ в Закарпатській області викрили і припинили діяльність транснаціонального організованого злочинного угруповання, яке налагодило незаконне переправлення вихідців із Південно-Східної Азії через державний кордон України до країн ЄС.
Відповідно до чинного законодавства України та з метою збереження автомобільних доріг загального користування від руйнувань автомобільним транспортом загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т у період підвищеної температури повітря більш ніж 28˚С, службою автомобільних доріг області та ВДАІ УМВС України в Закарпатській області вводиться тимчасове обмеження руху даних транспортних засобів із 10 до 22 години включно.
У цій історії важко однозначно стверджувати, хто винен: батьки, які залишили без нагляду і закрили в порожній квартирі порівняно ще маленької дитини, або сама дівчинка намагалася будь-яким способом вибратися зі свого помешкання на вулицю, або невдалий збіг обставин.
У понеділок, 6 червня, до Дня журналіста найуспішніших медійників Закарпаття привітали керівник облдержадміністрації Олександр Ледида та заступник голови обласної ради Андрій Сербайло. Уперше День журналіста офіційно відзначили у 1994 році. Саме 6 червня у 1992 році Спілку журналістів України прийняли до Міжнародної федерації журналістів. Відтоді у цей день українські журналісти відзначають своє професійне свято.
В першому кварталі 2011 році кількість вакансій для працівників медіа сфери зросла на 72,1% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це свідчать результати дослідження, проведеного Міжнародним кадровим порталом hh.ua до Дня журналіста.
На Закарпатті урочисто відправили вівчарів із вівцями у гори. На Cиневирському озері цій події традиційно приурочено фестиваль "Проводи отар на полонини". У неділю, 5 червня, його відвідали, зокрема, очільник Закарпаття Олександр Ледида та заступник голови облради Андрій Сербайло.
3 червня співробітниками підрозділу Чопської митниці в пункті пропуску "Ужгород" було проведено документування 2 випадків порушень митного законодавства при переміщенні через митний кордон в Україну медичного обладнання вартістю майже 180 тисяч гривень та косметики на суму понад 63 тисячі гривень.
День журналі́ста — щорічне професійне свято працівників засобів масової інформації України. Свято встановлено 25 травня 1994 року Указом Президента України Леоніда Кравчука на підтримку ініціативи делегатів I Всеукраїнського з’їзду редакторів газет і журналів
На черговій VI сесії Ужгородської міської ради VI скликання прийняли кілька важливих для життя міста робочих рішень.