В Ужгороді на вулиці Шумній буде ускладнено проїзд, – Водоканал
Упродовж дня працівники дільниці водопровідної мережі будуть проводити аварійно-відновлювальні роботи на вулиці Шумній, в районі будинку №25 (магазин “Baterka”).
Упродовж дня працівники дільниці водопровідної мережі будуть проводити аварійно-відновлювальні роботи на вулиці Шумній, в районі будинку №25 (магазин “Baterka”).
Очільник області Віктор Микита передав бійцям 101-ї Закарпатської бригади територіальної оборони ЗСУ транспортні засоби високої прохідності, військове спорядження та техніку.
Близько 30 волонтерів щодня працюють у медико-логістичному штабі Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця" Закарпаття. Про це Суспільному розповіла представниця фонду Марія Рущак.
Сьогодні, 7 квітня, на митному посту «Тиса» закарпатські митники не дозволили завезти в Україну дороговартістні товари в обхід митного законодавства. Не задекларовані новенькі навушники, стілуси, портативна акустика, смарт-годинники, мобілки різних моделей та планшети, вартістю понад триста тисяч гривень, вилучили в чернівецького перевізника на українсько-угорському кордоні.
Відеоподарунок для військовослужбовців 128-ї бригади готує ужгородський дитячий ансамбль "Перлинка". Зйомки розпочали сьогодні у скансені. Про це Суспільному повідомила керівниця колективу Марія Мудранинець.
Близько тисячі людей отримали юридичну консультацію у пункті надання безоплатної вторинної правової допомоги на залізничному вокзалі в Ужгороді з 9 березня. Про це Суспільному повідомив директор Ужгородського центру Михайло Давиденко.
Про це інформує патрульна поліція Закарпатської області
Чергову спробу тютюнової контрабанди припинили прикордонники Мукачівського загону на кордоні з Румунією.
Закарпатці демонструють згуртованість, як інколи - допомагають чим можуть прості люди, волонтери, благодійні та громадські організації.
Під час робочої поїздки до підрозділу ТрО був приємно здивований побачити депутатку обласної ради, знамениту підкорювачку Евересту – Ірину Галай Irina Galay. Про це повідомив очільник Закарпатської ОВА Віктор Микита.
Богдан Андріїв зустрівся з Тейлором Смітом, Іллею Сорокою (який народився на Київщині, але із 1990-их живе у США), Майклом Шіпменом, підприємцем із Польщі Іринеушом Чубаком та представником Центру харизматичних християнських Церков України Олегом Бондарем. Йшлося про гуманітарну допомогу, яку американці готові надавати для переселенців, котрі зараз в Ужгороді. У зустрічах взяли участь і заступники міського голови Артем Погорєлов та Василь Пинзеник, депутат міської ради Віталій Готра.
Жінки та діти приїхали в Закарпаття з місць, де тривають воєнні дії.
Про це повідомили в Мукачівській міській раді.
Перший тиждень квітня для працівників ювенальної поліції Закарпаття був насичений приємними клопотами: поліцейські організували та провели низку цікавих та пізнавальних екскурсій для діток та дорослих, які приїхали до області, тікаючи від війни.
Лікарські засоби чи не найбільш затребувані речі на сьогоднішній день.
Сервісний центр МВС в умовах воєнного стану лише частково обмежив свою роботу. Більшість послуг надається у звичному режимі.
76-річна жінка померла в лікарні від травм, отриманих внаслідок аварії, що сталася 6 квітня у селі Сільце. Про це Суспільному розповіла речниця Нацполіції Ганна Дан.
130 дітей-сиріт зустріли 6 березня в Мукачеві. Їх евакуювали разом з вихователями з Дніпропетровської області. Про це Суспільному розповів речник міської ради Владислав Микита.
Гірські штурмовики 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади успішно атакують ворога та відкинули загарбників на 6-10 км від міста Кремінна.
У колишні часи з початком війн ремесло коваля завжди набувало стратегічно важливого значення – вміння швидко та якісно працювати з металом безпосередньо впливало на результат баталій.
Меморіальну дошку із ЗОШ №1 та пам'ятник Пушкіну демонтували у Мукачеві. Про це Суспільному повідомив речник Мукачівської міської ради Владислав Микита.
30 легкових авто та 13 автобусів стояли в черзі на виїзд з України перед прикордонними пунктами пропуску, які розташовані на Закарпатті, о 9-ій ранку 7 квітня.
Є така українська приказка: «Що посієш, те й пожнеш». Зараз її варто сприймати абсолютно буквально. Через напад росії на Україну – одного з найбільших постачальників харчів у світі, бідні азійські та африканські країни чекає голод у найближчому майбутньому.
Чи замислювалися ви, який обсяг інформації споживає кожен із нас щодня? Схоже, що у світі соціальних мереж, цілодобових новин та постійного листування електронною поштою наш мозок споживає інформацію щосекунди.