Культура

Міжнародний дитячий турнір з художньої гімнастики "Срібна Леді"

З 30 січня по 1 лютого 2009 року в м.Ужгород у спорткомплексі "Юність"

28.01.2009, 16:48

Акція "7 чудесних туристичних маршрутів України"

Як повідомив керівник управління з питань туризму і курортів ЗОДА Олександр Марченко Закарпаття висунуло на цей конкурс чотири маршрути: Винний туристичний шлях, Гастрономічний туристичний шлях, Військовий туристичний шлях та туристичний маршрут "Мінеральні води Закарпаття"

27.01.2009, 10:50

Фестивалі та атракції до кінця січня

Де самим відпочити і куди варто туристам поїхати?

27.01.2009, 08:46

"NAPALM DEATH" в Ужгороді!

Уперше в Ужгороді 23 січня 2009 року відбувся концерт відомого британського рок-гурту "NAPALM DEATH"

26.01.2009, 20:26

14 ЛЮТОГО 2009 РОКУ В УЖГОРОДІ – ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

У Тебе є унікальна можливість поринути в атмосферу незабутнього свята! ЗРОБІТЬ ПОДАРУНОК „РОМАНТИЧНА ВЕЧЕРЯ” ДЛЯ СВОЇХ КОХАНИХ!

26.01.2009, 17:16

В Ужгороді на день "оживуть" книжки

Завтра, 27 січня, об 11.00 в ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головною темою якого стане проведення в Ужгороді публічної акції "Жива бібліотека". Захід проводитиме того ж дня представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) з метою заохочення української молоді до міжкультурного діалогу з представниками національних меншин та подолання існуючих стереотипів у суспільстві.

26.01.2009, 15:21

Всі на ФЕСТИВАЛЬ!!!

31 січня 2009 року за 8 км від районного центру м. Берегово, перед будівлею сільської ради с.Геча відбудеться „Третій Гечанський конкурс різників!”

26.01.2009, 09:01

"Книжка року"

з наступного року сайт "Kolyba.org.ua" буде проводити регулярні рейтинги закарпатських книжок за допомогою Інтернет-опитування

25.01.2009, 09:50

Запрошуємо на СУПЕР-ФЕСТ

Конкурс різників свиней - 31 січня у с. Геча, що на Берегівщині

21.01.2009, 17:00

Конкурс різників свиней

31 січня у с. Геча, що на Берегівщині

21.01.2009, 15:22

Запрошуємо туристів та гостей у с.Геча на фестиваль

АНОНС. 31 січня на Берегівщині відбудеться Гечанський конкурс різання свиней та майстрів куховарів

19.01.2009, 16:54

Хто шкодить туризму Закарпаття!

Бюрократичність чиновників перечинскьої РДА стає слабкою ланкою у розвитку культури та туризму району

19.01.2009, 14:26

”Червене вино”

На фестивалі вина в Мукачеві дарували телят, овець і поросят

15.01.2009, 09:06

Фестивалі та атракції в Закарпатті

Де у січні можна відпочити?

12.01.2009, 19:45

"Червене вино"

В рамках проведення 14-го Мукачівського фестивалю-конкурсу "Червене вино" /з 11 по 14 січня 2009 року/ на площі Миру, біля міського Будинку культури відбудеться ряд культурно-мистецьких заходів

11.01.2009, 10:38

"Червене вино"

У Мукачеві очікують на традиційний фестиваль-конкурс "Червене вино"

09.01.2009, 18:23

Обласній владі дякують за високе музичне мистецтво

На ім’я голови облдержадміністрації Олега Гаваші надійшла подяка від Героя України, народної артистки України, професора, Лауреата Державної премії ім. Т.Шевченка Ніни Матвієнко, голови Національної спілки композиторів України, академіка, професора, Лауреата Державної премії ім. Т.Шевченка Євгена Станковича

09.01.2009, 07:49

Фестивалі та атракції:

12-14 січня — фестиваль вина „Червене вино”, м.Мукачево.

07.01.2009, 12:05

РІЗДВЯНО – НОВОРІЧНІ ЗАХОДИ

ДЛЯ УЖГОРОДЦІВ ТА ГОСТЕЙ МІСТА