Представлено інноваційний українсько-словацький проект, націлений на регіональне та місцеве планування
У вівторок, 25 квітня, заступник голови Закарпатської облради Петро Грицик взяв участь у відкритті міжнародної конференції, що відбулася у м.Кошице (Словаччина). В її роботі також взяли: директор Агентства регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Михайло Данканич, депутат Закарпатської обласної ради Андрій Шекета, керівництво структурних підрозділів ОДА та виконавчого апарату облради, Ужгородської міськради, представники мас-медіа телеканалу «Тиса-1».

