Розпочала роботу чергова сесія Ужгородської міської ради: що на порядку денному

Розпочала роботу чергова сесія Ужгородської міської ради: що на порядку денному
Депутати мають розглянути майже 5 десятків важливих питань, які стосуються життєдіяльності громади.

 

Увесь масив проєктів рішень можна поділити на кілька ключових блоків:

Соціальний захист та підтримка військових

Внесення змін до програм відпочинку дітей, надання соцпослуг та виплати одноразової матеріальної допомоги й пільг.

Зміни до Програми підтримки ветеранських громадських об’єднань.

Запуск нової житлової програми «Власний дім» на 2026–2030 роки для покращення умов ужгородців, військовослужбовців ЗСУ та їхніх сімей.

Бюджет, медицина та інфраструктура

?Коригування міського бюджету та Програми економічного і соціального розвитку на 2026 рік.

Зміни до програм фінансової підтримки комунальних підприємств та медичних закладів міста.

Збільшення статутного капіталу КП «Водоканал м. Ужгорода» та фінансування капітального ремонту житлового фонду.

Виділення коштів на міський матеріальний резерв для запобігання надзвичайним ситуаціям.

Освіта, безпека та правопорядок

Затвердження Статуту Ужгородської гімназії № 16. Фінансова підтримка та сприяння діяльності податкової (ДПС) та БЕБ у Закарпатській області. Програма безпеки громадян через виправлення засуджених та профілактику повторних злочинів.

Комунальне майно та архітектура

Прийняття квартир та гуманітарної допомоги у комунальну власність міста. Демонтаж будівель та питання оренди комунального майна. Внесення змін до детальних планів територій.

Земельний блок

Традиційно значна частина засідання відведена під земельні питання: надання дозволів на розробку та затвердження проєктів землеустрою, поновлення договорів оренди землі , а також приватизація ділянок шляхом викупу.

 

Вл. інф.

 

25 червня 2026р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів