Богдан Андріїв вручив грамоту міської ради директорці «АстраДіа» Нелі Лазар

Богдан Андріїв вручив грамоту міської ради директорці «АстраДіа» Нелі Лазар
Соціально відповідальний бізнес у дії

 

За активну благодійну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток громади нашого міста, а також за підтримку військовослужбовців, ветеранів, дітей, внутрішньо переміщених осіб та соціально незахищених верств населення грамотою Ужгородської міської ради нагороджено Нелі Лазар – директорку мережі медичних лабораторій «АстраДіа».

Відзнаку перед початком роботи сесії сьогодні, 25 червня, вручив міський голова Богдан Андріїв , подякував пані Нелі за її небайдужість, високу соціальну відповідальність бізнесу та вагому допомогу тим, хто цього найбільше потребує у складні часи.

 

25 червня 2026р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів