1 мільйон гривень спрямують на підтримку ветеранських організацій в Ужгороді

Додаткова підтримка для ветеранів.
1 мільйон гривень додатково спрямують на підтримку ветеранських організацій в Ужгороді – таке рішення сьогодні підтримали депутати на черговій сесії міської ради, проголосувавши за внесення змін до Програми підтримки діяльності громадських об’єднань ветеранів міста соціального спрямування на 2026–2028 роки.
Потреба у додатковому фінансуванні зумовлена викликами та реаліями сьогодення: через триваючу військову агресію у громаді зростає кількість ветеранів війни. У зв'язку з цим на території громади масштабується діяльність інститутів громадянського суспільства. Суттєво збільшується кількість громадських об’єднань ветеранів, які беруть на себе функцію надання всебічної, комплексної підтримки, а також соціально-психологічної, юридичної та гуманітарної допомоги ветеранам, членам їхніх сімей і родинам загиблих чи померлих Захисників та Захисниць України. Зважаючи на це, забезпечення всебічної підтримки таких громадських організацій є безпосереднім обов’язком та одним із пріоритетних завдань для Ужгородської громади.
До теми
- Ремонт Пішохідного мосту в Ужгороді: коли розпочнуть роботи, скільки це коштуватиме та чи перекриватимуть рух
- Ужгород виділив ще 13 мільйонів гривень на підтримку захисників
- Богдан Андріїв вручив грамоту міської ради директорці «АстраДіа» Нелі Лазар
- Гордість Ужгорода: міський голова нагородив талановиту молодь ФОТО
- Розпочала роботу чергова сесія Ужгородської міської ради: що на порядку денному
- Сесія Ужгородської міськради: депутати не дозволили збільшити забудову біля озера «Кірпічка»
- Депутати Ужгородської міськради підтримали рішення про розпуск виконавчого комітету
- Сесія Ужгородської міськради: прийнято ряд важливих для міста Програм (ФОТО)
- У вівторок відбудеться перше пленарне засідання чергової сесії Ужгородської міської ради
- В Ужгородській міськраді пройшла позачергова сесія. Що прийняли? (ФОТО)
- В Ужгороді депутати збільшили фінансування Програм допомоги військовим частинам та міської поліклініки
- Розпочалася позачергова сесія Ужгородської міської ради
- В Ужгороді депутати проголосували за Програму «Безпека закладів загальної середньої освіти міста»
- Богдан Андріїв - про важливі рішення першого цьогоріч засідання сесії Ужгородської міськради (ВІДЕО)
- В Ужгороді депутати підтримали програму демонтажу самовільно встановлених елементів благоустрою
- Ужгородські депутати підтримали зміни до низки міських цільових Програм
- Сесія Ужгородської міськради: прийнято ряд важливих для міста рішень
- Чому не відбулося друге пленарне засідання чергової сесії Ужгородської міськради? (ВІДЕО)
- Депутати Закарпатської облради зареєстрували вимогу скликати позачергову сесію 9 листопада
- На дверях у сесійну залу Закарпатської облради замінили замки. Як відбуватиметься засідання

До цієї новини немає коментарів