Більше сотні ужгородців записалися у ряди добровольців на випадок загальної мобілізації (відео)
Серед тих, хто хоче захищати Батьківщину найбільше тих , хто вже проходив військову службу. Проте є й хлопці, котрі до цих пір ухилялися від армії.
Серед тих, хто хоче захищати Батьківщину найбільше тих , хто вже проходив військову службу. Проте є й хлопці, котрі до цих пір ухилялися від армії.
Вночі до реанімаційного відділення обласної дитячої лікарні в м.Мукачеві було доставлено одномісячне немовля з діагнозом: алкогольне отруєння.
3 березня групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС України у Закарпатській області знищено шість вибухонебезпечних предметів, що були виявлені напередодні в селі Підполоззя Воловецького району.
В різних містах України, а також у Польщі, українські чоловіки виявляють бажання бути добровольцями в українській армії. Як повідомили Українській правді у Луцькому війському комісаріаті, добровольці звертаються кожні 5-10 хвилин.
Стягнення військ і техніки до східних кордонів України свідчить про підготовку Росії до можливого вторгнення в нашу державу через сухопутні кордони країни. Про це сьогодні на брифінгу в Києві заявив директор Департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.
З приходом теплої пори року у пожежних підрозділів Закарпатської області роботи менше не стає. Нестабільний стан пожежної безпеки у весняно-літній період обумовлюється, головним чином, різким зростанням кількості пожеж у екосистемах краю.
Пологи пасажирки поїзда сполученням «Київ-Ужгород» Марини відбулися 2 лютого. Поїзна бригада прийняла екстрені заходи. Знайшли все найнеобхідніше – воду, спирт, бинти, рушники та прийняли пологи.
Російські військові готові штурмувати військові частини автономії. Командувач Чорноморського флоту РФ висунув ультиматум українським військовим.
З численними тілесними ушкодженнями карета швидкої допомоги доставила в лікарню 23-річного пасажира автомобіля.
Протягом одного дня на території Мукачева трапилось дві дорожньо-транспортні пригоди. В обох випадках водії здійснили наїзд на пішоходів у той момент, коли останні переходили дорогу по «зебрі».
Внаслідок нападу на Севастопольську бригаду тактичної авіації начальник штабу бригади отримав контузію від вибуху світло-шумової гранати.
Згідно з оперативними даними, з 30 листопада 2013 року під час акцій протесту загинули на території України 95 осіб. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.
Лагідний вбивця – так називають медики підступне інфекційне захворювання печінки на гепатит С. Адже протікає вони як правило без симптомів роками руйнуючи організм людини. І у більшості випадків діагностуються або випадково. або коли вже в організмі запускаються незворотні процеси.
Вогнем знищено лобове скло, пошкоджено моторний відсік, салон автомобіля, лакофарбове покриття. Завдана матеріальна шкода орієнтовно складає 25 000 грн. Причина пожежі встановлюється.
Комендантська година, скасування виборів і референдумів, а також заборона на передачу інформації через комп’ютерні мережі – атрибути воєнного стану, який теоретично може бути запроваджено в Україні у зв’язку з кримськими подіями.
У Криму російські військовослужбовці здійснюють моральний та фізичний тиск на прикордонників, змушуючи підкоритися, заявляють у Державній прикордонній службі України. У Держприкордонслужбі повідомляють, що фахівці російського спецназу активно ведуть спроби вербування персоналу.
Недільного ранку до чергової частини Іршавського райвідділу міліції зателефонував нетверезий водій, який зізнався в тому, що він при в’їзді в село Вільхівка збив жінку-велосипедиста.
Крадіжку легше попередити, ніж розкрити. Кримінальна практика свідчить, що здебільшого зловмисники проникають у квартири, домівки за відсутності господарів.
Велика кількість невідомих осіб штурмом взяла штаби Азово-Чорноморського регіонального управління та Сімферопольського прикордонного загону. Про це повідомила Держприкордонслужба України.
В.о. президента України Олександр Турчинов в телезверненні закликав українців подолати розкол в країні і не піддаватися на провокації. Прем’єр-міністр країни Арсеній Яценюк висловив упевненість, що військове втручання Росії все ж таки не відбудеться, оскільки це означатиме «початок війни і розрив всіх відносин".