На Хустщині «Форд» зіткнувся з автобусом і наїхав на двох пішоходів
Подвійна автопригода сталася нещодавно на Хустщині. На одній з центральних вулиць села Горінчево автомобіль марки «Форд», яким керував місцевий житель, намагався обігнати пасажирський автобус. Останній саме виїжджав із автобусної зупинки.

