"Злолота лихоманка в Закарпаті": запрацювала золоторудна фабрика в селі Мужієво
Збагачувальна фабрика, яка перероблятиме відвали, що накопичилися за 30 років на території золоторудника у селі Мужієво на Берегівщині розпочала роботу.
Збагачувальна фабрика, яка перероблятиме відвали, що накопичилися за 30 років на території золоторудника у селі Мужієво на Берегівщині розпочала роботу.
Процесуальними прокурорами прокуратури Закарпатської області спільно з співробітниками Головного управління ДФС в Закарпатській області викрито схему ухилення від сплати податків та митних платежів під час реалізації запчастин до автомобілів.
В зону митного контролю пункту пропуску «Неветленфолу» Закарпатської митниці ДФС заїхав автомобіль «VW PASSAT», реєстраційний знак Румунії, 1997 року випуску. Для проходження митного контролю водій, громадянин Румунії, обрав смугу руху «зелений коридор», чим засвідчив, що переміщує предмети, які не підлягають обов’язковому письмовому декларуванню, або обкладенню митними та іншими платежами чи зборами, і на переміщення яких через митний кордон України не встановлено заборон чи обмежень.
Сьогодні, 1 листопада, суд обрав йому міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.
Не пропустіть!
У медичних закладах Ужгорода проводять додаткові заходи для підвищення протипожежної та техногенної безпеки.
У селі Сюрте Ужгородського району водій автомобіля «Opel Astra» зіткнувся з трактором. Внаслідок ДТП, водій помер на місці події, а його 12-річний пасажир отримав забої та доставлений до медичного закладу. За фактом автомобільної аварії розпочато кримінальне провадження.
За клопотанням процесуального прокурора Міжгірського відділу Хустської місцевої прокуратури слідчим суддею Міжгірського районного суду взято під варту на 60 діб, без можливості внесення застави підозрюваного у вчиненні ДТП, яка призвела до смерті людини.
394 ОСББ на кінець жовтня вже зареєстровано в Ужгороді. За підтримки міської ради, відповідно до можливостей бюджету, в цьому році заплановані та виконуються капітальні ремонти у 22 багатоповерхівках із ОСББ. А саме: у 15 роблять капремонти покрівель, у 4 – водопровідно-каналізаційні мережі, у 3 – електрощитові. Більшість об’єктів уже завершені, загалом із бюджету міста планується спрямувати цьогоріч 5,2 млн грн.
Із 4 по 17 листопада проводиться голосування за проекти, подані в рамках Бюджету громадської ініціативи Ужгорода. Згідно рішення експертної комісії з впровадження Бюджету громадської ініціативи до голосування допущено 9 проєктів.
Випадок трапився сьогодні вночі, близько 02:45 години у дворі загального користування на вулиці Закарпатська.
Понад десять з половиною тисяч людей зробили щеплення від дифтерії за останній тиждень в Ужгороді.
Аселгузін Андрій, студент Ужгородського центру професійно-технічної освіти, 29 жовтня пішов з гуртожитку і не повернувся. Про зникнення хлопця повідомив вихователь.
У ході службового розслідування, яке розпочате поліцією Закарпаття відносно інформації оприлюдненої у мережі Інтернет, компетентні органи проведуть перевірку, за підсумками якої буде винесене рішення.
Під час особистого прийому громадян керівництвом поліції Закарпаття проведено зустріч тво начальника ГУНП в Закарпатській області полковника поліції Івана Пеняка з керівником ПАТ «Карпатська рудна компанія» Арсеном Ільїним та іноземним інвестором Брайяном Саваж.
«Літо, яке змінило світ» – дискусія з такою назвою в рамках уже традиційного «Тижня Німеччини в Україні» 5 листопада відбудеться в Ужгороді.
Вже 20 років поспіль у першу неділю листопада в Україні вшановують соціальних працівників – людей, на яких покладена відповідальна і почесна місія. День працівників соціальної сфери – свято широкого загалу службовців, адже відзначають його працівники органів соціального захисту населення, Пенсійного фонду, центрів зайнятості, Держпраці, Фонду соціального страхування, соціального захисту осіб з інвалідністю, служб у справах дітей, центрів соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, територіальних центрів.
Ввпродовж 5-ти днів після Дня пам’яті померлих комунальні служби Ужгорода прибиратимуть прилеглу до кладовищ територію.
30 жовтня на спецлінію поліції 102 зателефонував чоловік і повідомив, що невідомі особи викрали його автомобіль та сина, який перебував у ньому.
До Ужгородського відділу поліції надійшло повідомлення про крадіжку з помешкання 43-річної мешканки міста. Заявниця повідомила, що із квартири, яку у неї винаймали двоє молодих людей, зник телевізор вартістю близько 10 тис.грн.