Вимкнення світла на Закарпатті цього тижня: графік від електриків
"Закарпаттяобленерго" опублікувало на своєму сайті черговий графік відключення світла у всіх районах області на період з 30 вересня по 4 жовтня.
"Закарпаттяобленерго" опублікувало на своєму сайті черговий графік відключення світла у всіх районах області на період з 30 вересня по 4 жовтня.
На Закарпатті збудують дорогу за принципово новою технологією, яку використовують у 50-ти країнах світу.
За рішенням Виконавчої ради ЮНЕСКО відповідно до статті 5 «Скликання і місце проведення» правил процедури Генеральною конференції позачергова сесія Комітету Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, присвячена введенню нових пам’яток до світової культурної і природної спадщини ЮНЕСКО проводиться 30.09.2019 р. у м.Ужгород, за адресою: зал Вченої ради, площа Народна, 3.
Про новий вид розігрування водіїв пишуть у соцмережі Фейсбук.
Сьогодні вранці у 5-му гуртожитку Ужгородського національного університету сталася пожежа.
20-річного хлопця знайшли непритомним і сильно побитим о 3 годині ночі в районі вулиць Черешнева-Маяковського.
Із 25-го вересня розпочався осінній комісійний огляд автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів. До кінця місяця триватиме підготовчий етап.
Інформацію повідомили чергові сейсмостанції «Львів».
Загорівся будинок 28 вересня близько десятої години вечора.
Правоохоронці Мукачівського районного відділення поліції встановили особу нападника, причетного до пограбування у селі Руське. Викрадений мобільний телефон вилучено. За даним фактом поліція розпочала слідство.
Вісьмох іноземців та українця, що перевозив їх у напрямку державного кордону, затримали цими днями військовослужбовці Чопського загону спільно з оперативними співробітниками Західного регіонального управління ДПСУ та представниками відділу «К» Управління СБУ в Закарпатській області.
20 березня 1945 року у нашому місті була відкрита перша на Закарпатті державна музична школа, якій судилося стати провідним навчальним закладом початкової мистецької освіти.
Хто рано встає , той не тільки дізнається багато нової та корисної інформації про пожежну безпеку, а й сам на хвилинку може відчути себе справжнім вогнеборцем. Сьогодні, 28 вересня на території сімейної кав’ярні «Beavers» відбувся повчальний квест «Ранок з рятувальниками», під час якого найменші ужгородці та їхні батьки зустрілись з рятувальниками ДСНС Закарпаття та не тільки отримали позитивні враження, а й користі знання.
Нині люди люблять нарікати на погоду, мовляв, то пече рекордно, то заливає неймовірно. Та насправді нинішній Ужгород ще балує своїх мешканців, бо варто заглянути в архівні газети, аби переконатися у тому, що раніше місто і від землетрусів страждало, і від величезних повеней, і від неймовірної спеки, і від справжніх ураганів. Про одне таке незвичне погодне явище – бурю зі смерчем, який розносив усе на своєму шляху – і розкажемо вам сьогодні.
Перевантажив – плати більше! В Україні набув чинності закон про штрафи за руйнування доріг фурами
Віктор Мотрук – доцент кафедри полікультурної освіти та перекладу факультету історії та міжнародних відносин Ужгородського національного університету та єдиний на Закарпатті перекладач художніх творів з французької мови.
Реформа децентралізації продовжує крокувати країною і до 2020-го року повинна бути завершена. Про це говорять у найвищих кабінетах влади України. І наступні місцеві вибори мають відбутися саме на новій територіальній основі.
За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували випадки керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння у Виноградівському та Великоберезнянському районах.
Закінчились навчальні збори резервістів та військовозобов’язаних підрозділів територіальної оборони, що з 19 вересня тривали на військовому полігоні біля села Оріховиця Ужгородського району.
На вулиці Олександра Можайського в Ужгороді підрядна організація, яка робить тут капремонт дорожнього покриття, почала наносити дорожню розмітку.