«Вчені допомагають вченим»: в УжНУ відбувся круглий стіл із викладачами-переселенцями
Ужгородський університет прихистив науковців-переселенців у гуртожитки та допомагає вирішити питання із працевлаштуванням.
Ужгородський університет прихистив науковців-переселенців у гуртожитки та допомагає вирішити питання із працевлаштуванням.
Близько 9,5 тисяч поштових марок "Русскій воєнний корабль, іді …" продали на Закарпатті. Це усі марки, які були в області, — повідомив Суспільному директор Закарпатської дирекції “Укрпошта” Сергій Калій.
Вчора, 19 квітня у Виноградові відбувся меморіальний захід пам'яті дітей, які загинули під час російсько-української війни. Діячі культури Виноградівщини вирішили за допомогою мистецтва виразити весь свій біль і смуток.
Розповідь угорського фотографа Крістіана Елека, який з перших днів російського нападу перебував в Україні. Автор розповідає про те, що побачив у Бучі та Ірпіні після російських звірств, а також про те, що, попри всі жахіття війни, українці оптимістичні і впевнені в своїй перемозі.
IT-кластер Закарпаття був створений 5 квітня. Сьогодні в області вже розпочалася реєстрація резидентів у спільний проєкт «IT-кластер Закарпаття». Даний проєкт повинен забезпечити потужну економічну підтримку всієї країни.
Тісно, але дуже творчо було сьогодні в дитячій бібліотеці «Казка» в Ужгороді – багато діток, від найменших і аж до тинейджерів, прийшли на великодній майстер-клас.
На Закарпатті понад 900 переселенців від початку війни звернулися до центрів зайнятості. Про це повідомляє Закарпатська ОВА на сайті.
В Ужгородському пологовому будинку 20 квітня місцева жителька народила трьох хлопчиків. Це перша трійня в обласному центрі у 2022 році, — повідомив Суспільному директор Ужгородського міського пологового будинку Олег Онопко.
Берегівська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо директора товариства за фактом забруднення земель шкідливими відходами, що створило небезпеку для життя, здоров’я людей та довкілля (ч. 1 ст. 239 КК України).
Флешмоб, який говорить сам за себе – підтримати Україну та надати нашій країні важкої зброї, яка в свою чергу зможе надати відсіч агресору! Адже це зараз найважливіший пріоритет для кожного українця!
Днями Анастасія Міськова та Тарас Новак гідно представили дослідження на Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Військово-історичні події на теренах України: минуле і сучасність».
"Культурний декрет" був започаткований київськими музеями з метою організації мистецького дозвілля батьків з дітьми віком від 0 до 3 років.
Закарпатська територіальна оборона - підрозділ, що створений для захисту нашого регіону. Також, бійці тероборони можуть брати участь у бойових діях всією територією України. Сьогодні в складі підрозділу як досвідчені військовослужбовці, так люди, що до війни жили звичайним цивільним життям - проте, з приходом ворога на нашу землю не змогли залишатися осторонь і стали на захист нашої держави.
Мета акції – привернути увагу громадськості до проблеми охорони ранньоквітучих рослин, спрямувати зусилля громадян на практичні дії щодо захисту первоцвітів, - зазначають у нацпарку.
Про це повідомили в Ужгородській міській раді.
У Хустській територіальній громаді на Закарпатті перейменують 60 вулиць. Про це повідомили на сайті Хустської міської ради.
Хоча ходити в дубові гаї з рушницею у час воєнного стану суворо заборонено
Синоптики прогнозують малохмарну погоду, вночі в горах місцями слабкий сніг, вдень подекуди дощ, на високогір'ї мокрий сніг.
Бути спортивною родиною до й залишатися нею під час війни.
В Ужгороді 18 квітня відновили роботу 24 дитячі садки. Про це Суспільному повідомила начальниця управління освіти Ужгородської міськради Наталія Мухомедьянова.