Розповісти іноземцям: закарпатські волонтери створили відео про війну в Україні (ВІДЕО)
Рух підтримки закарпатських військових зняв відео про війну в Україні для поширення за кордоном.
Рух підтримки закарпатських військових зняв відео про війну в Україні для поширення за кордоном.
В Ужгороді у колишньому ресторані "Дельфін" за день годують близько 5 тисяч людей. Волонтери тут працюють майже цілодобово. Про це Суспільному повідомила волонтерка Дзвінка Білоног.
Про це повідомив Віктор Микита у Telegram.
Ліки, їжа, засоби гігієни все це вантаж, що прибув в область із Європейських країн. У сфері гуманітарної допомоги області працює 150 волонтерів, які готові розказати про свою роботу.
Вчора Андрій Балога, міський голова Мукачева, звернувся до осіб, які здають в оренду житло та власників готелів Мукачівської громади.
Притулки для тварин Ужгорода не приймають на перетримку собак та котів, котрих забрали з собою вимушені переселенці. Все це через заповненість вольєрів. Про це Суспільному повідомила волонтерка громадської організації "Кожен має другий шанс" Ольга Барна.
Валерій Мийгеш – 19-річний юнак із Закарпаття, який має угорське коріння. Хлопець мріяв стати військовим, і з цією метою навчався фаху. На жаль, доля розпорядилася так, що жорстока війна в Україні обірвала життя юнака, не давши шансу втілити мрію. Вся угорська громада Закарпаття, вся Угорщина сумує з приводу трагічної загибелі хлопця, як і сумує з приводу всіх марних смертей під час російської агресії.
Майже 70 тисяч вимушених переселенців поселили на Закарпатті з 24 лютого. Про це 7 березня на брифінгу повідомив голова обласної військової адміністрації Віктор Микита. Водночас міський голова Ужгорода Богдан Андріїв розповів, що в обласному центрі для тимчасового проживання залишилися близько 5-ти тисяч людей.
За перший тиждень військової агресії на території України корпорація АТБ надала українцям допомогу продуктами харчування та товарами першої необхідності на десятки мільйонів гривень.
Громадська організація "Неємія" надає допомогу військовим та вимушеним переселенцям з початку вторгнення Росії в Україну. Про це Суспільному розповіла директорка організації Тетяна Мачабелі.
Майже 1 300 вимушених переселенців прийняли у Баранинській територіальній громаді. Про це Суспільному повідомив заступник голови ТГ Сергій Когутич.
«Закрийте небо над Україною!» – під таким гаслом 5 березня пройшла чергова демонстрація перед посольством Росії у Будапешті.
Сигналу "Повітряна тривога" на Закарпатті не було. Інформацію повідомили у пресслужбах Закарпатської ОВА та Ужгородської міськради. 5 березня о 21:37 у мобільному застосунку "Тривога" закарпатці отримали сповіщення "Повітряна тривога".
50 легкових авто та 60 пішоходів стояли в черзі на виїзд з України перед КПП “Ужгород”, що на кордоні зі Словаччиною о 9-ій ранку 6 березня. На всіх інших пунктах пропуску на Закарпатті нема в чергах жодного легкового авто, також жодна людина не стоїть в черзі перед пішими переходами кордону на КПП.
6 березня у Мукачеві відбудеться прощання із полеглим на війні Білаком Василем Михайловичем. Про це повідомляє Мукачівська міська рада у Facebook.
У Закарпатській області СБУ викрила агента ФСБ РФ, який з першого дня війни в Україні збирав дані про настрої мешканців західної України та їх ставлення до Росії на тлі війни.
Вікторія і Андрея – дві подруги родом із Виноградівського району Закарпаття, які зараз живуть і працюють в Ужгороді. Вірніше, живуть і працюють в мирний час, а зараз, буквально з першого дня війни, вони працюють у Загоні: зустрічають українських біженців на вокзалі, консультують їх, перекладають, коли треба – поселяють, словом, надають всебічну допомогу. Кореспондентці нашого видання вдалося поспілкуватися з двома подругами. Розмова була уривчастою і важкою, бо дівчата саме збиралися на вокзал – зустрічати чергову електричку з України…
Чоловіки, громадяни України, призовного віку намагалися поза пунктами пропуску перетнути державний кордон України. Їх затримали вчора військовослужбовці прикордонних підрозділів «Яблунівка», «Хижа» і «Солотвино» Мукачівського загону поблизу кордону з Румунією.
Ковдри, подушки, матраци, білизна – це те, що у найбільшому попиті у штабах гуманітарної допомоги в Ужгороді.