Майже 200 тисяч вимушених переселенців прийняло Закарпаття з початку війни
Майже 200 тисяч вимушених переселенців прийняла Закарпатська область із 24 лютого. Про це 14 березня на брифінгу повідомив голова ОВА Віктор Микита.
Майже 200 тисяч вимушених переселенців прийняла Закарпатська область із 24 лютого. Про це 14 березня на брифінгу повідомив голова ОВА Віктор Микита.
Завтра, 15 березня, - 83-тя річниця проголошення Карпатської України.
Два автомобілі "швидкої" допомоги вилучили поліцейські 13 березня на Закарпатті. Їх передадуть для ЗСУ, — розповів 14 березня на брифінгу в Закарпатській ОВА начальник обласного управління Нацполіції Ярослав Колесник.
Інформатори ворога були затримані співробітниками СБУ на Донеччині та Закарпатті.
Ужгород став прихистком для тисячі людей, які тікають від війни, тут їх гостинно приймають, надаючи усю необхідну допомогу, каже Віктор Опаленик. Відтак, він вирішив долучитися до доброї справи – як волонтер-екскурсовод щонеділі безкоштовно проводити екскурсії Ужгородом для вимушених переселенців.
Наразі на Ужгородській швейній фабриці працює 9 жінок-переселенок, загалом звернулися понад три десятки. Безперечно, надприбутків тут не обіцяють, але мінімум, потрібен для життя – оплачують. Мирослава Каламуняк, директорка підприємства каже, візьмуть на роботу всіх охочих.
Справу всього життя пані Греа з Харкова планує продовжити на Закарпатті.
Тушковане м’ясо консервують у школі №12 в Ужгороді. Роблять це 15 людей — як місцеві жителі, так і вимушені переселенці. Про це Суспільному розповіла волонтерка Йолана Лебедєва.
Подія трапилася вчора, на вулиці Графа фон Шенборна. Патрулюючи місто, близько 20-ї години, інспектори зупинили авто BMW за порушення ПДР.
Поховали Героїв на Пагорбі Слави.
Закарпатці продемонстрували свою єдність, витримку і готовність допомагати, коли за два тижні в область приїхали десятки тисяч вимушених переселенців. Водночас небайдужі усіма силами збирають і відправляють усе необхідне для наших військових.
Двоє ковалів донедавна робили "їжаків", але почули від волонтерів про потребу у мобільних обігрівачах.
Католицький Карітас продовжує допомагати вимушеним переселенцям та мешканцям Закарпаття, які залишаються в області. Берегівський дошкільний навчальний заклад інтернатного типу, який відвідує 30 дітей, благодійна організація підтримувала і досі. А тепер тут проживає і 16 вимушених переселенців.
Більше 5 тисяч переселенців за офіційними даними зареєстрували у Мукачівській територіальній громаді. Тут, всіх осіб, які прибули до міста направляють до Центру надання адмін послуг та реєструють.
З гарячих точок люди приїжджають цілими сім’ями – в пошуку спокою і безпеки для своїх дітей. Жінки, діти та старші люди на території громади можуть залишатися, а чоловіки повертаються додому – захищати свою землю.
Герої не вмирають! Ще одна невимовна втрата - у Мукачеві попрощалися із загиблим на війні Героєм Андрієм Літуном.
Під час одного з останніх бойових зіткнень штурмовикам 128-ї Закарпатської бригади протистояв розвідувальний підрозділ Російської армії.
4 пари одружилися в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту 10 березня. Шлюб зареєстрували вимушені переселенці. Про це Суспільному повідомив директор музею Василь Коцан.