До уваги ужгородців: оприлюднено святковий графік автобусів 18, 20, 24
Зберігайте!
Хмарно з проясненнями, переважно в горах сніг, на високогір''ї подекуди значний сніг.
У таку роботу дітки вклали всю душу.
З прийдешніми святами, друзі! Січень у Доміоні повен багатообіцяючих прем‘єр: різдвяні фільми, сімейні комедії, мультики, фільми жахів та українське кіно. Обирайте фільм, що вам до вподоби, і беріть участь у нашому розіграші. Нехай мишеня принесе вам під ялиночку квитки у кіно.
Центр обслуговування споживачів газу відкрили сьогодні, 27 грудня, у Сваляві. У Закарпатті він — четвертий за рахунком. Та в межах всієї України — ювілейний: під номером 100.
Сьогодні на площі Театральній в місті Ужгороді відбувся гвардійський флеш-моб, у якому взяли участь військовослужбовці 3 батальйону Національної гвардії України.
Платникам податків це потрібно знати!
Брати-близнюки, та ще й трубачі – рідкість не тільки для Закарпаття, але й для цілого світу. Саме Емерих і Томас Поповичі кажуть, що не чули про таких. Хіба лише у Німеччині є брати-близнюки, що грають на кларнетах, а в США малюки-близнюки, що грають на трубах.
Більше трьох в одній родині. У народі побутує стереотип: якщо в сім'ї купа дітей, то їм вготована «небагата» доля.
Мінлива хмарність, переважно в горах місцями сніг та мокрий сніг.
Триває дуже важливий і особливий період для вірян.
Охочих сотографуватися чимало.
Правоохоронці встановлюють місцезнаходження 16-річної Аліни Попович. Поліція звертається до громадян, кому відоме місцезнаходження неповнолітньої – повідомити про це на лінію «102».
Святковий декор, а заразом і фотозона - перед пішохідним мостом з боку площі Петефі в Ужгороді встановили хвойну арку.
45 мініатюрних скульптур. Саме стільки туристичних родзинок є, станом на 2019-ий. У святковий зимовий період ще три міні-скульптурки оселилися в Ужгороді.
Зустрічати світанок у горах, відчуття яке неможливо передати словами, його треба бачити. Для лісівників це явище стало буденним, адже як світанок, так й захід сонця, лісівники зустрічають у горах. Ще не дочекавшись сходу сонця, лісоруби вже готуються до роботи. Сокири, бензопили та інші знаряддя для валки лісу приготовлені ще звечора. Автомобілями, лісівники добираються до ділянки де й відбувається валка лісу.
Хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень в горах місцями мокрий сніг та сніг.
Відповідні фото оприлюднив Сергій Павлик, зазначивши, що світлини зробив вранці, 25 грудня.
На 20-30% прогнозують збільшення пасажиропотоку в пунктах пропуску Закарпаття під час новорічних і різдвяних свят.
Правоохоронці розшукують Магдалину Оргован, жительку села Нове Село Виноградівського району. Жінка минулого місяця пішла з дому і не повернулась.