Чорне золото Карпат: на полонинах Закарпаття розпочалися справжні яфинові «жнива»
Жителі гірських сіл ідуть у гори цілими родинами. Мета у них одна - зібирати чим більше ягід.
Жителі гірських сіл ідуть у гори цілими родинами. Мета у них одна - зібирати чим більше ягід.
Кава і Ужгород нині пов'язані так само сильно, як колись були пов'язані Ужгород і вино. Попри поширену думку, що справжню каву в нашому місті пили здавна і багато, можемо сказати, що це не зовсім так, і традиція кавування у нас з'явилася не так уже й давно.
Це спеціальне авто для бригади лікарів "Хоспіс вдома", яке надає допомогу невиліковно хворим у м. Ужгород.
"Укрпошта" знизила тарифи на доставку відправлень у село для продуктів "Укрпошта Експрес" та "Укрпошта Стандарт".
В Україні хочуть ввести екологічний податок з транспортних засобів. Про це заявив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.
Справжнє відчуття з’являється з роками, потрібно немало випробувань і мудрості, щоб полюбити.
Сьогодні в Ужгороді працівники «УжАгроміксу» косять зелені зони на набережних Студентській, Незалежності. На вулиці І. Франка підстригають живопліт, після обіду планують на проспекті Свободи. На Шумній прибирають дерево, яке впало внаслідок негоди.
Дерева та великі гілки, які внаслідок негоди впали на вулицях Островського, Боженка, Я. Гуса, у провулку Університетському в Ужгороді вночі прибирали працівники Державної служби надзвичайних ситуацій у Закарпатській області спільно із міськими комунальними службами.
Після невеликої перерви, викликаної технічними причинами, дорожники відновили роботу з капітального ремонту траси «Мукачево – Рогатин» у Рахівському районі. Крім того, найближчим часом починаються капітальні ремонти доріг ще в чотирьох районах Закарпаття.
Пропонуємо переглянути відеосюжет про найпопулярнішу літню ягоду, яка заполонила ринки і полиці наших магазинів на кілька тижнів раніше, ніж зазвичай.
Хоч вже минуло майже сто літ, на селі й досі кажуть, що "це ґаздівство Івана Нареченого, а це Парасі Нареченої"...
В Ужгороді триває виставка, на якій представлені експонати із зони воєнних дій (АТО) на Донбасі.
У далеких 60-х вони, як і мільйони інших абітурієнтів, опинилися перед вибором професії і не знали, чи виправдає вона сподівання. Престижний на той час фізичний факультет вабив багатьох. І чимало з тогочасних студентів продовжили справу своїх наставників – основоположників фізичної школи, відомої в усьому світі, але є й такі, котрі перевершили всі сподівання. Серед них – випускники УжНУ Надія і Віктор Голдовські.
Варто згадати лише останнє, навесні, підняття рівня води у річках – купи пластмасових пляшок, кольорових обгорток та іншого непотребу плили в сусідні Угорщину та Словаччину…
За інформацією Закарпатського обласного центру з гідрометеорології в найближчу годину, протягом дня та в першій половині ночі по Закарпатській області та м.Ужгород очікуються грози, під час грози місцями: сильні зливи, град та шквалисте посилення вітру 15-20 м/с.
Село Лазещина на Рахівщині стало цьогоріч осередком етнографічної практики студентів-другокурсників Ужгородського університету, які обрали своїм фахом історію. Відповідає за її проведення завідувач кафедри історії України Роман Офіцинський, котрий днями провідав практикантів та їх керівників, познайомився з проміжними результатами, побутом й умовами проживання.
Учора, 22 липня, о 17:37 в оперативно-рятувальну службу надійшло повідомлення, що біля гори Гимба у Воловецькому районі внаслідок невдалого приземлення травмувався дельтапланерист, 1991 р.н., мешканець міста Дубляни Львівської області.
Вступна кампанія в розпалі. Звісно, переважна частина вступників до університетів зазвичай місцеві – представники міста, області, трохи рідше – регіону. Однак УжНУ не просто збирає студентів із різних куточків України – це по-справжньому мультикультурний та полінаціональний виш. Що ж так вабить вступників до нашого закладу? Ми вирішили з’ясувати це безпосередньо в них.
Хустською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно керівника одного з підприємств Іршавського району, який незаконно заволодів коштами місцевого бюджету на загальну суму майже 50 тис.грн.
Ось уже третій тиждень курсанти другого року навчання кафедри військової підготовки УжНУ живуть за особливим розкладом: підйом о шостій, зарядка, шикування, навчання і, звісно, солдатська їжа та казармені будні. Усе тому, що нині вони готуються скласти присягу на вірність українському народові. Як живеться ужнівцям у військовій частині – з'ясовували з перших уст.