Закарпатські "еменесники" визначили основні завдання, над якими будуть працювати у подальшому

У заході взяли участь: керівний склад Управління та начальники структурних підрозділів краю.
Так, впродовж липня на території Закарпаття виникло 95 пожеж, тоді як за аналогічний період минулого року їх було 110. Проте занепокоєння рятувальників викликає значне зростання кількості пожеж впродовж цього року. Якщо станом на 1 серпня 2016-го було зареєстровано 784 випадки загорань, то цьогоріч їхня кількість збільшилася до 1115 фактів, тобто на 42,%. Також упродовж року на пожежах загинуло 26 людей, тоді як за 7 місяців минулого року вогонь забрав життя 15 осіб.
Не оминули увагою присутні й питання щодо безпеки відпочинку людей на воді. З початку року на водних об’єктах краю вже загинуло 19 осіб, 10 з них загинули на воді в липні місяці. Серед останніх і двоє неповнолітніх. Аналіз свідчить, що основними причинами загибелі людей є використання для відпочинку стихійних, непристосованих для цього місць; нехтування громадянами елементарними правилами поведінки на воді та купання в нетверезому стані.

Підсумовуючи‚ начальник закарпатських рятувальників Роман Гудак визначив основні завдання над якими слід працювати у подальшому. Зокрема, пріоритетними залишаються: готовність рятувальних підрозділів до дій за призначенням в умовах надзвичайних ситуацій, а також виконання комплексу заходів, спрямованих на недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, випадків загибелі людей на них. Це, насамперед, профілактика загибелі людей на водних об’єктах області, під час пожеж, при виявленні вибухонебезпечних предметів, посилення протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання нового врожаю, недопущення пожеж в лісових масивах.
Також наголошувалося й на комплексі організаційно-профілактичних заходів щодо підготовки освітніх закладів до початку нового навчального року та зверталася увага на підготовці підрозділів до осінньо-зимового періоду. Разом цей комплекс заходів дозволить підвищити ефективність реагування підрозділів ДСНС на різноманітні надзвичайні ситуації, а значить мінімізувати їх наслідки.
Джерело: У ДСНС України у Закарпатській області
До теми
- Як на Ужгородщині ветеран вирощує саджанці ківі
- Ужгород пережив найспекотніше 6 серпня за всю історію спостережень
- Четвертий день поспіль в Ужгороді фіксують температурний рекорд
- В Ужгороді 3 серпня зафіксували новий температурний рекорд
- 84 дівчинки, 121 хлопчик, серед яких сім двієнь, народилися в Ужгороді у липні
- Після п’ятирічної перерви на Закарпатті відбулася 13-та «Ужгородська регата»
- "Бограч-index" – липень 2026: за місяць ціни за продукти змінилися на - 5,5%
- «Alpa» в Ужгороді: як століття тому рекламували легендарну францовку
- Коли в Ужгороді почали пити чай
- 32 659 вибухонебезпечних предметів знешкоджено: закарпатські сапери працюють на Миколаївщині
- Про що писали газети в Ужгороді 100 років тому – у липні 1926 року
- Закарпатські піротехніки виконують завдання з гуманітарного розмінування на Миколаївщині
- Знайдіть мене і поверніть. Щонеділі в Ужгороді нагадують про зниклих і полонених військових
- Загадка огорожі кафе-музею «Під замком» в Ужгороді
- 184 малюки народилися в Ужгороді у червні
- Як в Ужгороді тваринам допомагають боротися зі спекою: поради ветеринара
- В Ужгороді та Сваляві рятувальники через спеку встановили охолоджувальні рамки
- На Закарпатті оголосили попередження через сильну спеку: очікується до +39 °С
- Аромат, що закохує: на набережній Незалежності в Ужгороді квітне найдовша липова алея
- Яка реліквія схована в хресті іконостаса греко-католицького кафедрального собору в Ужгороді?

До цієї новини немає коментарів