У Берегові маленьку дівчинку покинули на смітнику

Берегівські поліцейські знайшли на смітнику покинуту дитину. На вигляд дівчинці 2-3 роки. Вона була голодна й ледь не замерзла, повідомили у відділі комунікації поліції Закарпатської області.
Сьогодні зранку до працівників поліції м.Берегова звернулися місцеві жителі. В центрі міста, біля сміттєвих баків вони знайшли покинуту голодну дитину. Про знахідку відразу повідомили в поліцію. На місце події прибула група швидкого реагування Берегівської поліції.
Знайденій дівчинці ромської народності на вигляд 2-3 роки. Вона була одягнена по-літньому, а ночі вже холодні! Дитина була брудна та голодна. Її нагодували та відмили.
Правоохоронці зв’язалися з лідерами місцевої ромської общини, аби встановити батьків дівчинки. Пошуки останніх тривають.
До теми
- Підпалив авто сусіду через неприязні стосунки: поліція Тячівщини затримала підозрюваного
- Мукачівські поліцейські оперативно викрили неправдиве повідомлення про грабіж: батьків неповнолітніх притягнуто до відповідальності
- За матеріалами поліції Тячівщини засуджено чоловіка, який убив свого брата з викраденої зброї
- 2,99‰ алкоголю в крові: в Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП
- На кордоні з Угорщиною прикордонники виявили підроблені документи та спробу підкупу
- За минулий тиждень на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 15 водіїв
- Під прикриттям гравійного бізнесу переправляли чоловіків через кордон: поліція Закарпаття викрила злочинне угруповання
- СБУ та Нацполіція заблокували нову «ухилянтську схему» на Закарпатті
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- Мукачівські поліцейські викрили схему незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон
- На Берегівщині чоловік прорвав кордон та втік до Угорщини: поліція розслідує посягання на життя прикордонника і факт дезертирства
- Поліцейські Виноградова встановлюють обставини смертельної аварії за участі вантажівки та велосипедиста
- В Ужгороді презентували творчі роботи учасників конкурсу «Листівка миру» та нагородили переможців
- 7000$ за переправлення військовозобов’язаних через держкордон: поліцейські Тячівщини заблокували чергову незаконну схему
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП, внаслідок якої загинув мотоцикліст
- Поліція Мукачева оперативно розкрила умисне вбивство: підозрюваного затримано
- Поліцейські Мукачівщини затримали зловмисника, який побив охоронця дитячого будинку
- На Берегівщині службовий пес розшукав 89-річну бабусю, яка пішла до лісу по гриби та заблукала

До цієї новини немає коментарів