Для дітлахів на День Ужгорода був організований власний міні-фестиваль

У День народження Ужгорода подбали й про найменших мешканців – для них, ну і, звісно, для всіх містян діяла спеціально облаштована локація на набережній Незалежності – на міні-фестивалі, зорганізованому зусиллями кількох громадських організацій, кожен міг відпочити та поспілкуватися в дружній атмосфері.
Завдяки культурно-кулінарному об’єднанню «Друзі», ГО «Щасливі діти» та громадській активістці Ренаті Протасовій дітки брали участь у майстер-класах, малювали, розфарбовували, забавлялися з іграшками, розглядали книжечки.
Дорослі ж відпочивали на еко-зонах, диванах із сіна, смакували наїдками та напоями.
Чимало було охочих сфотографуватися з надписом «Я люблю Ужгород» поруч із чудовими дитячими малюнками нашого міста.
Особливої атмосфери святу додавали виступи артистів обласної філармонії та хореографічних колективів.
До теми
- На Закарпатті у 2025-му народились 8136 малюків
- Дитинство під землею — життя у харківських школах-укриттях
- Дитячі голоси вітають ужгородців у міському транспорті
- За два роки всиновили трьох дітей. Історія відомого закарпатського журналіста
- Семеро малюків поповнили родини закарпатців на початку 2026 року
- Першими новонародженими 1 січня 2026 року в Ужгороді стала двійня дівчаток
- «Ой, хто, хто Миколая любить»… той обов’язково дочекається його - навіть якщо він трохи затримається дорогою з Закарпаття у прифронтове прикордоння
- Візьміть участь у майстер-класі зі створення новорічних композицій - підтримайте діток, котрі залишились без батьків
- Довга дорога до школи. Як школярі в гірському закарпатському селі ходять щодня по 8 км на навчання
- День Миколая для вихованців Центру підтримки дітей у Домбоках
- На Закарпатті для ромських дітей проводять спеціальні заняття для підготовки до школи
- В Ужгородському перинатальному центрі у листопаді з’явилися на світ 162 малюки
- Дитяча мрія, яку із задоволенням втілили у життя!
- У жовтні в Ужгородському перинатальному центрі народилися 90 дівчаток і 90 хлопчиків
- "Моя мрія — прокинутися на ранок і залишитися без роботи", — фахівчиня із соціальної роботи Тетяна Кузьменко
- Зміни в ментальному здоров’ї та благополуччі дітей: сімейне опитування дітей і батьків
- Серйозна розмова: як українським батькам навчити дітей розуміти свої права
- На Закарпатті побільшало злочинів за участю неповнолітніх, але зменшилася кількість тяжких правопорушень
- Із початку року на Закарпатті всиновили 52 дитини
- У серпні в Ужгороді народилося 222 немовлят - 103 дівчинки та 119 хлопчиків

До цієї новини немає коментарів