Тячівські держвиконавці завдали державі збитків на півмільйона гривень

Місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом зловживання владою або службовим становищем посадовими особами відділу державної виконавчої служби Тячівського районного управління юстиції (ст. 364 ч.2 КК України), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та зі спеціальною конфіскацією.
Як повідомив керівник Тячівської місцевої прокуратури Степан Жовнір, за наслідками опрацювання даних Єдиного державного реєстру судових рішень прокуратурою встановлено, що в ході судового розгляду цивільної справи щодо визнання недійсними електронних торгів та протоколу з приводу реалізації майнового комплексу з надвірними спорудами, загальною площею понад 1840 м.кв., що розташований в одному із сіл району, вартість якого згідно висновку експерта становить близько 500 тис.грн, за рішенням суду забезпечувався даний позов шляхом накладення заборони на відчуження вказаного майнового комплексу.
Проте посадові особи відділу державної виконавчої служби Тячівського районного управління юстиції, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, шляхом зловживання службовим становищем, в порушення вимог Закону України «Про виконавче провадження», зняли арешт з даного майна, до вирішення справи апеляційним судом за відсутності рішення суду про зняття арешту з даного майна, яке б набрало законної сили, що послужило звільненню законно арештованого нерухомого майна, вартістю майже 500 тис. грн. до його відчуження третім особам.
Вказаними діями посадових осіб відділу державної виконавчої служби Тячівського районного управління юстиції спричинено збитки на вищевказану суму.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
До теми
- Загибель 11-річного хлопчика на Ужгородщині: прокуратура повідомила про підозру водію
- На Закарпатті директор мережі аптек відшкодував понад 4,6 млн грн несплачених податків
- Понад 1,5 млн грн виплат без фактичної служби: на Закарпатті справу військовослужбовиці та екскомандира передали до суду
- СБУ повідомила про заочну підозру колишньому клірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який у Криму благословляє окупантів на війну в Україні
- На Закарпатті голову ЛКК підозрюють в отриманні 1000 доларів США за фіктивний висновок про потребу в догляді
- На Мукачівщині судитимуть сільського голову та посадовця ради за отримання неправомірної вигоди від місцевих підприємців
- На Закарпатті затримано пенсіонера, який за 10 тис. доларів координував незаконне переправлення військовозобов’язаного до Румунії
- На Закарпатті за втручання прокуратури укладено охоронний договір на Хустський замок
- На Закарпатті багатодітну матір обвинувачують у сексуальній експлуатації малолітньої доньки
- На Закарпатті ДП «Ліси України» зобов’язано сплатити 4,5 млн грн за незаконну рубку дерев у Свидовці
- Прокуратура в апеляції стягнула 2,6 млн грн за незаконну рубку в Ужанському національному парку
- За 6 тисяч євро обіцяла переправити «клієнта» до ЄС: на Закарпатті затримано жінку, яка організувала незаконний «трансфер»
- Наркотики під виглядом прального порошку: на Закарпатті судять учасників міжнародного каналу постачання кокаїн
- На Закарпатті затримано пенсіонера за підозрою у зґвалтуванні двох малолітніх сестер
- ДБР і прокуратура повідомили про підозру трьом посадовцям районного ТЦК на Закарпатті
- $10 тисяч за переправлення до ЄС: на Закарпатті викрито дві схеми незаконного перетину кордону
- Прокуратура через суд повертає Керецьківській громаді землю з незаконними рибниками
- На Закарпатті прокуратура через суд вимагає надати 400 гектарам «Річки Білої Тиси» статус заповідної території
- На Хустщині прокуратура через суд вимагає стягнути понад 883 тис. грн боргу за землю
- Понад 1,2 млн грн за шкоду довкіллю: на Тячівщині ДП «Ліси України» зобов’язано сплатити до бюджету шкоду за незаконну рубку у лісництві
До цієї новини немає коментарів