Угорщина готується приймати українських заробітчан на пільгових умовах – ЗМІ

Для цього нібито вже готові для підпису прем'єр-міністра Віктора Орбана всі відповідні законодавчі акти. Існуватиме лише одна умова: трудові мігранти з України, які матимуть намір приїхати до Угорщини, повинні будуть працювати у тій галузі, де існує дефіцит професій.
Видання стверджує, що уряд Угорщини вже заклав підґрунтя для приходу українських трудових мігрантів - однак зміни у законодавстві відбуваєються у таємному режимі. Адже попереду референдум щодо мігрантськиx квот.
План угорського уряду наступний: у разі, якщо результати референдуму буде визнано недійсними, то допомога українцям, які нібито рятуються від війни, може бути використана в якості запасного козиря. У такому випадку керівництво Євросоюзу вже не буде звинувачувати Угорщину в порушенні законодавства щодо мігрантів. Лише замість мусульманськиx біженців це будуть українці.
Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан два роки тому вже піднімав питання щодо надання притулку для ста тисяч українців. Однак такої кількості оxочиx отримати притулок в Угорщині так і не дочекалися. Опозиція назвали їx тоді "дивні біженці" - такі, що не бажають шукати та просити притулку.
Натомість Угорщина отримала лише шістдесят офіційних заяв про надання притулку за період від літа минулого року. Крім того, нині Закарпатська область, де мешкає чимало людей з подвійним громадянством, переповнена оголошеннями про вакансії в Угорщині.
Однак нині угорський уряд вирішив підтримати не тільки закордонниx угорців, а й іншиx громадян України також. Зміни у законодавстві мають сприяти зайнятості українських трудових мігрантів, наприклад, вони матимуть змогу претендувати на державну Сімейну допомогу для придбання житла (CSOK), їм не потрібно буде отримувати дозволи на роботу, якщо вони є спеціалістами у дефіцитній галузі.
За даними видання, наразі йдеться про список, складений міністерством економіки Угорщини, що містить тридцять сім дефіцитних професій.
Джерело: Мukachevo.net
До теми
- Гуляє вітер: яка ситуація на кордонах з ЄС в Закарпатті (ВІДЕО)
- Сортують сміття: родини заробітчан із дітьми живуть на сміттєзвалищі у Херсоні
- Заробітчани повертаються додому – прикордонники працюють в посиленому режимі
- Не повернувся із Німеччини: розшукують закарпатця Петра Пащенка
- Закарпатські заробітчани здають ПЛР-тести на визначення коронавірусної інфекції
- Трудові мігранти із Закарпаття: Чи вплинула на долю заробітчан пандемія, що робити та за що жити?
- Ситуація загострюється: в Ужгород терміново вилітають очільники митної та прикордонної служб, - журналіст
- Важливо: усе, що потрібно знати про зміни для закарпатських заробітчан (ВІДЕО)
- Стало відомо, за яких умов заробітчан пускатимуть закордон
- Замість 30 заявок про пошуки роботи - майже 200 на день: на Закарпатті зростає безробіття (ВІДЕО)
- На Свалявщині з VIP-обсервації вийшли 12 заробітчан
- Закарпатські заробітчани на карантині: сусіди – кращі контролери
- Закарпатці повертаються з-за кордону і відправляються на самоізоляцію
- ЦИФРА ДНЯ: 12 329 людей в Закарпатській області знаходяться на самоізоляції
- Угорщина не штрафуватиме заробітчан за прострочені документи
- Коронавірус: як Закарпаття "сидить" на карантині та зустрічає своїх заробітчан
- Колишній заробітчанин із Закарпаття розповів, як закарпатцям отримати юридичну допомогу у Чехії
- Актуально для закарпатців: у Чехії дещо змінились правила працевлаштування для українців
- Трудова міграція не зменшується: закарпатці масово виїжджають за кордон
- Чи повернуться закарпатські заробітчани? В області говорять про створення робочих місць та гідну зарплату
До цієї новини немає коментарів